ATC Roadshow 2012 přilákalo více než 680 prodejců

Společnost AT Computers uspořádala pro své zákazníky již sedmý ročník Roadshow po velkých městech České republiky a Slovenska. Jaká byla odezva?

ATC Roadshow 2012  přilákalo více než 680 prodejcůATC Roadshow 2012  přilákalo více než 680 prodejců Celkem se všech zastávek roadshow AT Computers zúčastnilo více než 680 českých i slovenských ICT odborníků. Na akcích představilo své portfolio přes dvacet výrobců předních značek a v každém z navštívených měst bylo pro účastníky připraveno více než čtyřicet metrů výstavní plochy s produkty, uvádí distributor v tiskovém oznámení.

AT Computers Roadshow odstartovala 15. 5. 2012 v Praze v hotelu Pyramida a vyvrcholila 8. 6. 2012 v Bratislavě. V rámci České republiky zavítala do šesti měst a proškolila 441 resellerů. Poté se přesunula na Slovensko, kde se jí ve třech městech zúčastnilo 241 zástupců prodejců.

Hosté si mohli společně s odborníky a produktovými manažery AT Computers vyslechnout přednášky a prezentace produktů a měli možnost zúčastnit se školení prodejních dovedností, služeb v posílání hromadných mailů, školení svých zákazníků apod. Více o představených novinkách naleznete v reportáži ze zastávky ATC Roadshow v Praze.

Mezi prezentujícími se objevily firmy Acer, Armor, Asus, Belkin, Brother, Dell, Dicota, Epson, Evolve, Honeywell, HP (PSG i IPG), Kerio, Lenovo,  Lexmark, Logitech, Microsoft, O2, Samsung, Skinzone, Sodatsw, T-Mobile, Toshiba a samozřejmě AT Computers.

Zdroj: AT ComputersKomentáře