AT Computers vás zve na 7. ročník své roadshow

Broadline distributor AT Computers pořádá již sedmé tradiční setkání zástupců společnosti s obchodními partnery. Tentokrát na vás čeká akce v duchu karetní partie.

AT Computers vás zve na 7. ročník své roadshowAT Computers vás zve na 7. ročník své roadshow Zástupci společnosti AT Computers a vybraných dodavatelů plánují v rámci své roadshow navštívit v rámci České republiky celkem šest měst - Prahu, Liberec, Pardubice, Plzeň, Brno a Ostravu.

ATC RoadShow Partie přiveze do každého města spoustu zábavy, soutěží, odměn, informací a výstavek s nejnovějšími produkty dodavatelů, jakými jsou Asus, Toshiba, Samsung, Lenovo, T-Mobile, Microsoft, Evolve, Skizone, ZyXel, Armor, Acer, Brother, Epson, TB print, Logitech, Dell nebo O2.

Roadshow Partie startuje 15. 5. v Oroea Hotel Pyramida v Praze, pokračuje dne 16. 5. v Hotelu Zlatá štika v Pardubicích, 22. 5. v Avanti Hotelu v Brně, 23. 5. v Rock & Roll Garage v Ostravě, 29. 5. Clarion Grandhotelu Zlatý Lev v Liberci a skončí 30. 5. V Angelo Hotelu Pilsen v Plzni.

ATC RoadShow je už od svého prvního ročníku postavena především na oddechu a zábavě. S našimi partnery se chceme i bavit a ne pouze jen řešit obchody či strategie. Nový ročník jsme postavili jako pohodovou nejen karetní partii. U nás přitom v bohaté tombole může vyhrát každý,“ uvedl v tiskovém oznámení Martin Wanke, marketingový ředitel AT Computers.

Registrovat se na akci můžete zde. ChannelWorld pro účastníky připraví jako mediální partner možnost získat konferenční předplatné titulů IDG.

Zdroj: AT Computers, ChannelWorld
Komentáře