AT Computers se stal nejlepším evropským distributorem FSP

Skupina FSP Group – Fortron Source GmBH, jež vyrábí počítačové zdroje a adaptéry, vyhlásila AT Computers nejlepším distributorem v rámci celé Evropy. Co si na spolupráci cení?

AT Computers se stal nejlepším evropským distributorem FSPAT Computers se stala nejlepším evropským distributorem FSPFSP oceňuje zejména blízký vztah firmy k obchodním partnerům a schopnost přesně odhadnout a rychle reagovat na potřeby trhu, uvedla společnosti AT Computers v tiskovém oznámení.

V letošním roce jde o druhé ocenění AT Computers od FSP. Na jaře při Evropském setkání distributorů (v rámci veletrhu CeBIT 2012) získalo prvenství v kategorii „Distributor s nejvyšším nárůstem prodeje za rok 2011“.

Fortron patří mezi oblíbené značky, bohužel je v poslední době díky své popularitě stále častěji obětí kopírování. Kopie jsou přitom často svojí kvalitou několikanásobně horší. Jen u AT Computers mají všichni obchodní partneři jistotu, že jde o skutečný originál se všemi výhodami, včetně dlouhé záruky,“ uvedl ve zprávě pro média Martin Wanke, marketingový ředitel AT Computers.

Zdroj: AT Computers

Úvodní foto: © eAlisa - Fotolia.com

Komentáře