AT Computers připravilo na červen masivní promo akci

Společnost AT Computers připravila pro resellery na červen promoakci, ve které každý kdo objedná u ATC zboží alespoň za 50 000 korun, získá sadu s přenosným duálním DVD přehrávačem do autaMegaakce AT Computers:  šanci získat přehrávač DVD do auta má každý Partneři AT Computers mohou v průběhu června využít tzv. „Megaakce“, která otevírá možnost získat za nákupy sadu s mobilním DVD přehrávačem Yarvik a dvěma sedmipalcovými displeji do auta.

Stačí nakoupit do 30. 6. 2012 prostřednictvím stránek www.atcomp.cz zboží alespoň za 50 000 Kč bez DPH a získáte jednu sadu DVD, při nákupu za 300 000 Kč máte nárok na dvě sady DVD. Pokud se vám podaří dosáhnout obratu 1 milionu korun, AT Computers vám pošle čtyři sady DVD přehrávačů.

U této mimořádné promoakce neexistují žádné další podmínky, restrikce ani omezení. „Vsadili jsme na maximální jednoduchost a atraktivní cenu. Proto jsme do akce zapojili všechny české resellery bez výjimky, neomezili se žádnými pravidly. DVD přehrávač do auta je přitom praktická věc, o kterou je mezi prodejci dlouhodobě velký zájem,“ uvedl v tiskovém oznámení Martin Wanke, marketingový manažer společenosti AT Computers.

Zdroj: AT Computers
Komentáře