Asbis CZ nově distribuuje produkty Ferrari by Logic3

Společnost Asbis CZ se stala distributorem produktů značky Ferrari by Logic3. Jaké produkty tedy společnost zařazuje do své nabídky?

Asbis CZ nově distribuuje produkty Ferrari by Logic3Asbis CZ nově distribuuje produkty značku Logic3Český IT distributor Asbis CZ nově zařazuje do nabídky produkty značky Ferrari by Logic3, tedy sluchátka, reproduktory a dokovací stanice pro přenosné přehrávače.

Logic3 spolupracuje s firou Ferrari. Společně nabízejí produktovou řadu Ferrari by Logic3 slibující spotřebitelům kvalitní zvuk a elegantní design.

Produktovým manažerem pro tuto značku je Radek Čejna. Partneři na něj naleznou kontakt npo přihlášení v profilu Asbis CZ, příp. na webu firmy.

Řada se skládá ze dvou kolekcí, které jsou předstovány následujícími marketingovými frázemi, z nichž mohou reselleři vycházet:

„Scuderia Ferrari kolekce je inspirována soutěžemi, rychlostí a technologickou inovací týmu F1. Každý výrobek vychází z designu vozů Ferrari. Tato kolekce přináší exkluzivní Scuderia Ferrari logo, demonstrující společnou vizi výkonu, technologie a moci.

Ferrari Cavallino kolekce je ovlivněna emotivním zážitkem z jízdy nadčasovými silničními vozy značky Ferrari GT.  Textura povrchu a materiály v kombinaci s vynikající úpravou tvoří bezkonkurenční luxus a krásnou estetiku. Tato kolekce definuje dokonalost, jemnost a kultovnost dané značky.“

Vedle českého trhu bude nadnárodní skupina Asbis na základě dohody se společností Logic3 distribuovat její výrobky celkem na 29 trzích zemí z regionu EMEA.

Zdroj a úvodní obrázek: Asbis CZ

Úvodní foto: Asbis CZ

Komentáře