Agora Plus VAD distributorem NAS Iomega

Agora Plus získala pro český a slovenský trh VAD distribuci NAS řešení firmy Iomega, člena skupiny EMC, pro český a slovenský trh. Co najdete nově v nabídce?

Agora Plus VAD distributorem NAS IomegaAgora Plus získala pro český a slovenský trh VAD distribuci NAS řešení firmy Iomega, člena skupiny EMC. Společnost Agora Plus bude nově distributor s přidanou hodnotou na český a slovenský trh dodávat stolní dvojdiskové zařízení NAS Iomega StorCenter ix2 a stolní čtyřdiskové zařízení NAS Iomega StorCenter ix4-200d Cloud Edition.

Nabídne také výkonější modely určené pro malé a středně velké firmy z řady StorCenter px (tj. StorCenter px4-300d, px6-300d a dále modely pro instalaci do racků, včetně produktů px4-300r a px12-350r).

V distribuci se také objeví úložiště vybavené technologií MindTree, která umožňuje použití NAS pro dohledové kamerové systémy.

Iomega chce rozšířením své distribuční sítě posílit prodej zařízení na českém a slovenském trhu, a zvýšit tak svůj tržní podíl.

Přidaná hodnota Agory

Díky tomuto kroku bude společnost Agora schopna nabídnout naší zákaznické klientele kromě nadstandardní předprodejní a poprodejní podpory také přístup ke službám virtuálních serverů a desktopů (czDesktop), přístup k veřejnému datovému úložišti czBackup a hostingu. Tyto služby provozované naší společností budou nabízeny společně s produkty NAS firmy Iomega ve zvýhodněných cenových balíčcích, uvedl v tiskové zprávě Miroslav Prokeš, obchodní ředitel společnosti Agora plus.

Produktovým manažerem značky je Miroslav Pilát, kontakty na něj naleznete po přihlášení v profilu společnosti Agora Plus.

Všichni ostatní distributoři Iomegy zůstávají beze změny. V České republice mají zařízení značky Iomega v distribuci AT Computers, Avnet, Diskus, Tech Data Distribution a na Slovensku jej najdete v nabídce distributorů AT Computer SK, Asbis SK, Diskus SK a Tech Data Distribution SK.

Zdroj: Iomega, ChannelWorldKomentáře