ABC Data je výhradním distributorem Electronic Arts pro ČR a SR

ABC Data získala do portfolia známé herní tituly, jako jsou FIFA, The Sims, Battlefield, Need for Speed, Dragon Age nebo Mass Effect.

ABC Data je výhradním distributorem Electronic Arts pro ČR a SRSpolečnost ABC Data se na základě smlouvy s Electronic Arts stala výhradním distrbutorem počítačových her této společnosti v České republice, Maďarsku a na Slovensku.

Distributora se na oblast gamingu zaměřuji již pár let – v portfoliu má také produkty Activision Blizzard.

Produkty EA si získaly velkou skupinu spotřebitelů v České republice, na Slovensku a v Maďarsku. Výběr společnosti ABC Data jako partnera nám dává jistotu, že naši herní fanoušci budou mít i nadále přístup ke všem titulům EA - od jejich vydání až do období promo akcí,“ uvedl k podepsání dohody Jaroslaw Kedzior, regional director of sales and marketing společnosti Electroic Arts.

Jan Horáček, Business Unit Manager společnosti ABC Data zodpovědný za gaming v České republice, Slovensku a MaďarskuPozitivní vliv na partnerství obou firem by mohla mít skutečnost, že za oblast gamingu je v ABC Data pro uvedené země zodpovědný Jan Horáček, který byl dříve obchodním ředitelem právě v Electronic Arts.

Ve společnosti působil téměř 7 let, ta však své lokální zastoupení v ČR ukončila. Nyní uvedl, že je „rád, že dostal příležitost pokračovat ve své misi v ABC Data.“

Zdroj: ABC Data

Úvodní foto: ABC Data

Komentáře