100Mega získala Zalman do distribuce v ČR i SR

Společnost 100Mega Distribution se stala od června 2012 autorizovaným distributorem značky Zalman pro Českou republiku u Slovensko. Co nabídne?

100Mega získala Zalman do distribuce v ČR i SR100Mega získala Zalman do distribuce v ČR i SR100Mega Distribution od června rozšířila své portfolio o produkty značky Zalman, která se soustředí na komponenty a periferie.

Nově uvedená distribuce zahrnuje chladiče, myši, ventilátory, zdroje, audio produkty a skříně. Společnost Zalman byla založena v roce 1999 a primárně se zaměřuje na tiché počítače, respektive chlazení a skříně. V jejím portfoliu však naleznete i monitory, úložné produkty, audio a další zboží, na které se však kontrakt nevztahuje.

Více se o produktech Zalman dozvíte na firemním webu. Ve 100Mega má značku na starost produktový manažer Daniel Klinecký, který vám poskytne další informace. Kontakty na něj naleznete po přihlášení v profilu společnosti 100Mega Distribution.

Doposud měl značku v distribuci pouze Abacus, jehož Zalman uvádí na svém oficiálním webu. Rozšířením tak přišel o exkluzivitu.

Zdroj: 100Mega Distribution, Zalman

Úvodní foto: 100Mega Distribution, Zalman

Komentáře