100Mega Distribution distributorem značky NGS

Společnost 100Mega Distribution se stala distributorem značky NGS, kterou nesou např. počítačové periférie. Jaké další výrobky NGS bude nyní 100Mega distribuovat?

100Mega Distribution distributorem značky NGS100Mega Distribution distributorem značky NGSSpolečnost 100Mega Distribution oznámila, že je nyní distributorem produktů značky NGS, které zahrnují také počítačové příslušenství a spotřební elektroniku.

V aktuálním portfólu společnosti NGS lze najít standardní periférie pro osobní počítače: myši, klávesnice, reproduktory, webkamery a další zařízení.

NGS je společnost fungující od roku 1986, kdy začínala s výrobou zdrojů záložního napájení (UPS). Ty vyrábí dodnes, ovšem portfolio výrazně rozšířila.

Zabývá se také výrobou zavazadel, mezi nimiž nechybí aktovky na přenosné počítače nebo obaly pro tablety a jím podobné zařízení. Vyrábí též spotřební elektroniku typu nejrůznějších MP3 přehrávačů, DVD zařízení nebo klasických rádií.

Produktovým manažerem značky NGS je Daniel Klinecký. Kontakty na něj naleznete po přihlášení v profilu společnosti 100Mega Distribution.

O distribuci výrobků značky NGS se dříve na českém trhu starala společnost TN Trade provozující stejnojmenný e-shop. Podle informací, které má ChannelWorld k dispozici, však TN Trade s distribucí výrobků NGS končí a v současnosti doprodává skladové zásoby.

Z významnějších českých distributorů by tak výrobky značky NGS na tuzemském trhu měla nyní prodávat pouze společnost 100Mega Distribution. 

Zdroj: 100Mega Distribution, ChannelWorld

Úvodní foto: 100Mega Distribution, NGS

Komentáře