Věrnostní program Tech Data Dreams pokračuje v novém

Nakupujete u Tech Data Distribution? Jak se můžete zapojit do věrnostního programu distributora TD Dreams? A jaké změny program provázejí v roce 2009?Věrnostní program TD Dreams je určen všem resellerům, kteří nakupují u Tech Data Distribution v Česku i na Slovensku. Jeho podstatou je získávání bodů, za které můžete nakupovat odměny.

Právě s načítáním bodů souvisí řada změn platných od letošního roku. Kromě získání bodů v promoakcích, jejichž seznam je k dispozici v rámci internetové aplikace eTouch na adrese www.techdata.cz, nyní můžete připsat body i za standardní nákupy. Body jsou resellerům automaticky připisovány v případě nákupu přes eTouch v hodnotě nad 5 tis. Kč bez DPH. Za každých vyfakturovaných 5 tis. Kč bez DPH získáváte 5 TD Dreams bodů, a za každých dalších 1 tis. Kč bez DPH navíc jeden bod. Na Slovensku platí stejné podmínky, jen koruny jsou v systému automaticky přepočítávány na eura podle aktuálního kurzu.TD Dreams odměnaDalší možností, jak si nechat připsat body na účet při nákupu přes aplikaci eTouch, je nevyužít peněžní bonus nabízený přes slevový voucher, ale místo toho čerpat TD Dreams body. Volbu jedné z těchto variant nabízí přímo aplikace eTouch.

TD Dreams body, které nabudete v průběhu tohoto roku, lze čerpat až do konce ledna roku následujícího. Utrácet je můžete za odměny v katalogu umístěném na www.techdata.cz. Produkty můžete vybírat v sekcích dům a zahrada, hračky, DVD, elektronika, parfémy, sportovní potřeby, knihy, nádobí, poukázky, zdraví a krása, nebo lze body utratit za produkty v nabídce distributora, které jsou skladem. Mezi poměrně nápaditými dárky naleznete např. kolekci 5 DVD Jana Svěráka za 1800 bodů, ponorný mixér Moulinex za 3320 bodů, parfém Remeur 2 Rose od Lanvinu za 1790 bodů a mnohé další.

Dobrou zprávou pro současné partnery Tech Data Distribution je, že zůstatek na účtu každého resellera byl k 31. 12. 2008 vynásoben deseti. Pokud jste tedy nakupovali v loňském roce v rámci promoakcí tohoto distributora, možná vás letošní stav vašeho konta mile překvapí.Komentáře