Reportáž z Tech Data Beach Party

Již po dvanácté se sešli zákazníci a dodavatelé společnosti TechData, aby představili své nové produkty, případně připomněli ty stávající a rovněž poodhalili plány do budoucna. Nechyběl ani ChannelWorld.

Reportáž z Tech Data Beach PartyNa neformálním setkání, které konalo na břehu Vltavy v Praze Modřanech v areálu Free Style Park na začátku září, přivítal distributor 232 návštěvníků. Pro partnery z řad výrobců a VIP resellerů připravil kromě pohoštění celodenní zábavu v podobě rozmanitých sportovních aktivit a večerní živé hudby a taneční show.Akci Tech Data Beach Party zakončila veselá oslava.

Nechyběly samozřejmě ani výstavky a přednášky výrobců, kteří představili aktuální novinky z portfolia. Někteří z nich přitom neváhali sáhnout k velmi netradičním způsobům prezentace. Například D-Link připravil pro resellery virtuální střelnici kachen o ceny. Microsoft zase ukázal pohybový senzor k herní konzoli X-box 306 s názvem Kinect, který uvede na český trh koncem roku.

Další výrobci se stali partnery sportovních aktivit. Mezi nimi nechyběla jízdní kola, na kterých se mohli účastníci během dne prohánět kolem Vltavy. Ke stejnému účelu posloužily také in-line brusle, nebo skákací boty. Další skupinky resellerů zase využili příležitosti k souboji v plážovém volejbalu a Petanque. Třešničkou na dortu se stal člun s řidičem a občerstvením, se kterým bylo možné jezdit přímo po Vltavě.

Podívejte se na video a fotografie z akce. Těšit se můžete také na rozhovor s novým vedením distribuční společnosti který pro vás připravujeme.
Komentáře