Reportáž: VIP plavba parníkem s eD system

Broadline distributor roku 2010, společnost eD system Czech, uspořádala v úterý 21. 6. tradiční partnerskou plavbu parníkem po Vltavě. Připravili jsme pro vás ohlédnutí za celou akcí.

Reportáž: VIP plavba parníkem s eD systemPočasí se vydařilo a horní paluba se zaplnila ještě před vyplutím Počasí se vydařilo a horní paluba se zaplnila ještě před vyplutím

Parník Európé vyplul ze svého přístavu po 17. hodině a zamířil proti proudu Vltavy směrem k nádrži Vrané. Na jeho palubu dorazilo více jak 200 nejlepších partnerů eD system. Po krátkém uvítání účastníků se představil nový generální ředitel eD system Czech Přemysl Pela a pak již nic nebránilo volné zábavě.

Na akci dorazilo více jak 200 nejlepších partnerů eD systemNa obou krytých palubách se nacházel bohatý raut, ve venkovních prostorách se grilovalo maso a barmani připravovali míchané nápoje, které se i díky vydařenému počasí staly velmi oblíbenými. Partneři měli na výběr z několika druhů a krom klasických jako je Cuba Libre se v nabídce objevily i speciální jako například Microsotfnáda.

O zvukovou kulisu se postarala kapela Professor se svým repertoárem složeným zejména z písniček Beatles a Johna Lennona. Součástí plavby byla také tombola o hodnotné ceny partnerů plavby, například tiskárny Epson, přepěťové ochrany či mobilní telefon od Aceru. Výtěžek z tomboly a různé PC hry pak putovaly na Občanské sdružení Cestou vůle.

Přibližně po dvou a půl hodinách plavby doplul parník do svého cíle k vodní nádrži Vrané a zamířil zpátky. Při opětovném průjezdu Prahou si partneři mohli vychutnat noční pohled na Národní divadlo a další pražské symboly přímo z Vltavy.

Partneři se dobře bavili a spodní paluba se koncem večera proměnila v taneční parket. „Plavbu jsem si užil a odpočinul si od firemních starostí. Je trochu škoda, že se akce konala ve všední den, protože se člověk nemůže naplno odvázat. Přesto doufám, že za rok se setkání bude opakovat,“ řekl pro ChannelWorld Pavel Scheufler, majitel firmy JS-Pro. Tradiční jízda na parníku tak u partnerů bodovala i letos a věříme, že si ji všichni užili tak jako my.

Zdroj: ChannelWorld
Galerie
Komentáře