Partnerské setkání SWS v Dellkovicích

Letošní partnerské setkání distributora SWS pojali zástupci společnosti Dell ve vítězném duchu. Jaké novinky představil hokojeový DreamTeam výrobce?

Partnerské setkání SWS v DellkovicíchPříprava v kabině před zápasem. Kauč dává poslední rady. Bojový pokřik DreamTeamu před zápasem.

Na loňském partnerském setkání partnerů distributora SWS v Čejkovicích přistál Dell s lodí Enterprise. V letošním roce zvolil téma oproti Star Treku v České republice rozšířenější – hokej. Místo setkání navíc nekompromisně přejmenoval na Dellkovice.

Hokejový DeamTeam již od ranních hodin rozdával vstupenky na zápas a jak můžete vidět na fotografiích, skutečně na něj nastoupil v plné výstroji. Cíl přitom prezentoval jediný - zvítězit spolu s partnery při prodeji produktů Dell.

Partnery na zápase přivítal přímo generální ředitel společnosti Dell, Jiří Kysela. Channel marketing manDell DreamTeamager Stanislav Hájek následně představil základ týmu, kterým je partnerský portál Dell.

Partnerský portál umožňuje přístup k podpoře prodeje commercial i consumer produktů (pod samostatnými registracemi) a obsahuje řadu nástrojů a benefitů, které vám mohou pomoci při práci se zákazníky. Registrací získáte například nejaktuálnější informace o produktových novinkách, základní produktová školení zdarma, nebo možnost využívat loga Dell Partner k marketingovým účelům. Vyšší stupeň certifikace pak zpřístupňuje přímou podporu obchodních manažerů, registraci obchodních případů, řadu specializovaných školení a další podporu. Podrobnosti k novinkám v partnerském programu Dell najdete také ve zprávě na ChannelWorldu.

Zástupci Dellu samozřejmě připomněli také vysoké marže, kterých mohou prodejci dosáhnout a ještě více navýšit při prodeji většího objemu produktů formou zpětných rabatů.

DreamTeam startuje

Pro Dell jsou hlavním DreamTeamem všichni jeho reselleři, a proto se vám snažíme do hry dodat kuráž vyhlášením střelecké soutěže," představil novou formu podpory Stanislav Hájek. Motivační akce s názvem DreamTeam přičítá registrovaným prodejním partnerům vstřelené góly na základě počtu prodaných produktů ze skupiny commercial.

Aby byl DreamTeam šampionát pro diváky zajímavější a padalo víc gólů, zavádí Dell dvě promo akce. Za každý nákup serveru Dell PowerEdge u autorizovaného distributora získáte Stiga hokej (přebor účastníků setkání SWS naleznete na fotografiích níže). V listopadu výrobce dále spouští akci počítače Dell Vostro s Office 2010 pro podnikatele se slevou 55 %.

Produktová smršť už v únoru

Na zápase v Dellkovicích nechybělo ani představení produktových novinek. Zatímco nová řada business notebooků přijde na trh až v únoru, množství novinek budete moci nabídnout ještě před Vánoci. Patří mezi ně hybrid telefonu a tabletu Dell Streak, který běží na platformě Android, nebo LatitudeOn představující kombinaci notebooku a smartphonu. Předvánoční novinkou bude i nahrazení oblíbeného modelu Vostro V13 za novou verzi Vostro V130 s nejnovějšími procesory od Intelu a variantě červeného šasi.

Zástupci výrobce upozornili také na dostupnost širokého portfolia tiskáren, které aktuálně rozšiřuje o 17 nových modelů. Zaujal i wi-fi projektor, jenž dokáže připojit až 20 uživatelů a disponuje interaktivním perem. Na všechny produkty pro komerční využití přitom Dell standardně poskytuje záruku NBD on-site zahrnutou v prodejní ceně. V případě poruchy zařízení tak následující den od nahlášení dorazí k zákazníkovi servisní technik Dellu, aby závadu opravil. Nezapomeňte proto zákazníka při prodeji upozornit, jak významnou výhodu může nákupem mírně dražšího zařízení získat.

A pokud prodáváte i složitější řešení jako jsou storage systémy, máme pro vás ještě jeden tip. Registrujte se do programu Dell Cash Plus a získáte kreditní kartu, na kterou vám výrobce za každý prodaný kus přičte až 150 dolarů.

Na kompletní fotoreportáž ze setkání SWS se můžete těšit příští týden

Zdroj: Dell Computer, ChannelWorld
Galerie
Komentáře