Laserový tisk je elegantní a šetří náklady i životní prostředí

Firmy často podceňují náklady spojené s tiskem, nákupem strojů a spotřebního materiálu. Jaké řešení jim nabízí Canon?

Laserový tisk je elegantní a šetří náklady i životní prostředíKaždý den činíme řadu více či méně důležitých obchodních rozhodnutí. Mezi ta nejdůležitější by bezesporu měla patřit rozhodnutí v oblasti tisku. Náklady spojené s tiskem, nákupem strojů a spotřebního materiálu jsou mnohdy ve firmách podceňovány. Správný výběr tiskárny může nejenom přispět k podstatným úsporám, ale zvyšuje i spokojenost zaměstnanců, kterým stroje pomáhají v každodenní práci. Nebo naopak při špatném výběru stroje práci ještě komplikují.

Canon i-Sensys LBP6000 FRTSituace na dnešním trhu není vůbec jednoduchá. Zákazníci se v široké nabídce snadno ztratí, což může vést až k rozhodnutí investici neuskutečnit, případně při koupi špatného stroje se snižuje pravděpodobnost, že se zákazník vrátí a provede další nákupy. Proto je potřeba provést bezpečně zákazníka touto džunglí a doporučit mu správné řešení.

Canon nabízí širokou škálu produktů, které jsou přizpůsobeny potřebám a přáním jednotlivých firemních prostředí. Pokud zákazník hledá optimální řešení pro rychlý černobílý tisk, jsou vhodnými pomocníky do kanceláří i‑Sensys LBP6650dn a i-Sensys LBP6000. Nejvyšší třídu barevného laserového tisku potom představuje i-Sensys LBP5050n. Stačí tedy jen správně definovat, který z těchto pomocníků nejlépe odpovídá potřebám zákazníka.

Černobílá elegance

Velké množství dokumentů není potřeba ve firmách tisknout barevně. Požadavky potom splní například modely i-Sensys LBP6650dn a i-Sensys LBP6000, které zaručí, že výsledné dokumenty budou v profesionální kvalitě a s jemným zobrazením detailů. Obě tiskárny navíc disponují vysokou rychlostí tisku, a to 18 str./min. v případě i-Sensys LBP6000 a 33 str./min. u i-Sensys LBP6650dn. Vyšší model i‑Sensys LBP6650dn ušetří čas díky krátké době (max. 6 sekund) do vytištění prvního dokumentu. Podporuje také jazyky UFRII, PCL5e/6 a volitelně též PostScript, což zjednodušuje integraci do stávajících tiskových pracovních procesů IT. Vzdálené uživatelské rozhraní umožňuje uživatelům a správcům  sledovat a spravovat stav tiskárny přímo prostřednictvím sítě.

Hranice mezi úspěchem a neúspěchem je často velmi tenká a rozhodují detaily. Canon vždy myslí na každodenní obsluhu a údržbu svých zařízení. Kvalitní výstup zaručí vyměnitelná kazeta „vše v jednom“, která obsahuje toner, válec a čisticí jednotku. Tiskárna Canon i-Sensys LBP6650dn je vybavena zásobníkem na 250 listů a víceúčelovým zásobníkem na 50 listů. Kromě toho je pro velkoobjemový tisk možné kapacitu rozšířit volitelným zásobníkem na 500 listů.

Barevný tisk pro malé a střední podniky

Pokud firmy potřebují kvalitní barevný tisk a přitom kladou důraz na rychlost tisku, jednoduchou obsluhu a stylový vzhled, pak je vhodným společníkem do kanceláře i-Sensys LBP5050n. Tento model dokáže tisknout rychlostí 12 str./min. při černobílém tisku a 8 str./min. při tisku barevném. Technologie zpracování obrazu společnosti Canon a toner S-Toner Canon i-Sensys  LBP5050N FSRzajišťují vysokou kvalitu barevného výstupu, takže obrázky v propagačních a marketingových materiálech doslova ožijí. Profesionální dokumenty na zákazníky a partnery udělají dojem, což zvyšuje šance na úspěšný obchod.

Styl, který oslní

Vedle parametrů se tiskárny Canon mohou pochlubit i elegantním designem, který zapadne do většiny kanceláří. Kompaktní rozměry dovolují umístit tiskárnu prakticky kamkoli. Intuitivní ovládání a obsluha pak může firmám ušetřit peníze za případná školení uživatelů.

Šetrné k životnímu prostředí

Společnost Canon vyvíjí všechny své produkty s ohledem na životní prostředí. Modely jsou držiteli certifikátu Energy Star, například Canon i-Sensys LBP6000 dosahuje nejnižší hodnoty celkové spotřeby energie ve své třídě a řadí se mezi nejvýkonnější černobílé laserové tiskárny formátu A4 na trhu.

Distribuci produktů zajišťují v České republice společnosti ABC Data, AT Computers, BossCan, eD system Czech, SWS a Tech Data. Na Slovensku jsou autorizovanými distributory ABC Data, AT Computers, BossCan, eD system Slovakia, SWS Distribution a Tech Data. Více informací o laserových tiskových řešeních Canon naleznete na webových stránkách společnosti.


Autorka působí jako product business development manager OPP (office personal products) ve společnosti Canon.Komentáře