Kreativní multifunkce do kanceláře i domácnosti

Pokud má multifunkční zařízení zaujmout zákazníka, musí splňovat řadu požadavků: rychlost, kvalitní tisk, jednoduché ovládání, ale také příjemný design, který neruší okázalostí a zároveň nenudí šedou jednotvárností.

Kreativní multifunkce do kanceláře i domácnostiAktuální řada inkoustových multifunkčních zařízení od společnosti Canon v sobě spojuje výkon s všestranným použitím při respektování požadavku na stylovost a intuitivní ovládání. Kromě elegantního designu, tisku fotografií a skenování ve vysokém rozlišení nabídne také přímý potisk CD/DVD, podporu Wi-Fi a řízení tisku přímo z webu prostřednictvím Easy-WebPrint EX. Jak argumentovat u zákazníka?

Tiskárny MP495, MG5150, MG5250 a MG6150 využívají technologii tiskových hlav Canon Fine, která umožňuje tisk v kvalitě bez viditelné zrnitosti. Tiskové trysky generují miniaturní inkoustové kapičky o objemu 1 pikolitr, a umožňují dosažení rozlišení tisku až 9600 dpi. Výsledné fotografie se tak svou kvalitou mohou rovnat snímkům z fotolaboratoře.

Canon Pixma MG6150Dlouhou životnost a ochranu před blednutím barev fotografií zajišťuje systém ChromaLife100+. Proto byste neměli opomenout nabídnout zákazníkovi originální inkousty a fotografické papíry. Klienta uspokojí vyšší kvalitou trvanlivých výtisků a vám pomohou zajistit další příjem z prodeje příslušenství a spotřebního materiálu.

Pixma MG5150 a MG5250 disponují pěti samostatnými zásobníky inkoustu. U tiskárny MG6150 nalezneme zásobníků šest. U každého z těch to zařízení lze vyměnit jen ten zásobník, v němž dojde inkoust a ušetřit tak část nákladů. Samostatný šedý inkoust zajišťuje neutrální monochromatické výtisky, stejně jako zdokonalené přechody tónů u barevného tisku.

Nezapomeňte na design

Mnoho nakupujících dnes klade také požadavky na design. Vzhled tiskových zařízení Canon není narušen nadbytečnými tlačítky, kromě jednoho – k zapnutí a vypnutí.

Kromě tisku fotografií umožňují multifunkční tiskárny také skenování a kopírování, díky čemuž si své místo najdou jak v kancelářích, tak i v domácnostech. Proto jsou však důležité také kompaktní rozměry a pohodlné ovládání. Všechna zmíněná zařízení disponují uživatelsky přívětivým rozhraním a velkým displejem.

Kreativitě se meze nekladou

Tiskárny MP495, MG5150 a MG5250 umožňují přímý tisk z fotoaparátů, paměťových karet a mobilních telefonů. Tiskárna MG5250 navíc nabízí i přímý potisk kompatibilních DVD, CD a Blue-ray disků. Pro tisk fotografií mohou uživatelé využít také video natočené ve Full HD na některém z fotoaparátů Canon. Prostřednictvím aplikace vyberou určité políčko a to je pak automaticky zpracováno včetně redukce obrazového šumu pro tisk. Můžete tak využít příležitosti a k tiskárně na léto nabídnout i fotoaparát.

Zákazníci z řad domácností pak ocení Wi-Fi rozhraní ve standardní výbavě Pixma MG5250, které umožní tisknout celé rodině z různých zařízení.

Tisk rovnou z webu, skenování bez obrazových vad

Tiskárny disponují softwarem Easy-WebPrint EX pro tisk webových stránek. Uživatelům umožňuje vybrat, vyjmout a sloučit obsah z různých webových stránek do jednoho dokumentu nebo jej upravit tak, aby se vešel na jednu stránku. Z webu tak lze vytvořit i brožuru.

V rámci tiskového a skenovacího procesu software provádí korekci běžných vad obrazu, a pomáhá optimalizovat výslednou kvalitu. Auto Photo Fix II pak ladí fotografie pomocí takových úprav, jako je např. odstranění červených očí. Easy-PhotoPrint EX dále umožňuje vytváření návrhů pro tisk fotografií či kalendářů. Pokud uživatel potřebuje získat určitý obrázek pro vytvářený dokument, může využít vyhledávací funkci Flickr, která slouží k hledání veřejně dostupných snímků.

Čím přesvědčit zákazníka:

  • Zázemí silné značky.
  • Podpora partnerů (Partnerský program a PartnerNet).
  • Prodej spotřebního materiálu.
  • Automatické spojení Pixma a tisk fotografií z pohledu zákazníků.
  • Tisk z videa natočeného ve formátu HD a prodej dalších zařízení.
  • Potisk CD/DVD (MG5250, MG6150) a prodej médií.
  • Dva podavače papíru.
  • Kompaktní a moderní design.
  • Intuitivní ovládání a dotykový displej.

V České republice můžete tato zařízení poptávat u AT Computers, BossCan, eD system Czech, SWS, Tech Data Distribution. Na Slovensku je mezi autorizovanými distributory nabízejí AT Computers, BossCan, eD system Slovakia, SWS Distribution, Tech Data Distribution SK.


Autorka působí jako product business development manager OPP (Office Personal Products) ve společnosti Canon.Komentáře