Jak prodat k smartphonu příslušenství do auta?

S rostoucím rozšířením smartphonů jich lidé ve stále větší míře využívají také v automobilech. Pro bezpečné použití se však především u dotykových smartphonů bez držáku uživatel neobejde.

Jak prodat k smartphonu příslušenství do auta?Ačkoliv je telefonování bez handsfree při jízdě automobilem zakázáno, lidé využívají při nejmenším ostatní funkce, které jim chytré telefony nabízejí. Od navigace přes přehrávání hudby po vyhledávání informací.

„Bez potřebné výbavy mobil nepoužívejte za jízdy vůbec. A pokud chcete mít k dispozici funkce smartphonu i za volantem, rozhodně investujte do vhodných doplňků,“ podává argument pro prodej příslušenství Jan Šváb ze společnosti Sunnysoft, která se specializuje na prodej smartphonů a jejich příslušenství.

Předpokladem bezpečného a pohodlného využití telefonu v autě je správný výběr držáku. Zeptejte se zákazníka, jestli má jasno, k čemu přesně budete telefon používat a tomu jeho výběr přizpůsobte.

Pokud jej potřebuje pouze čas od času nabít, pak v podstatě držák nevyužije. Plně dostačující bude autonabíječka a nanopodložka, která mobil podrží na požadovaném místě.

Když mobil potřebuje mít stále na očích s tím, že přijde vhod občas jej dobít, můžete mu doporučit tzv. pasivní držák, který telefon uchytí a pokud jej chce dobíjet, připojí nabíječku.

Pokud zákazník plánuje chytrý telefon aktivně a všestranně využívat (ať už jde o volání, přijímání hovorů, navigaci či používání nejrůznějších aplikací), rozhodně by měl zvážit aktivní držák, který kromě uchycení přístroje zajistí i jeho průběžné dobíjení.

Aktivní nebo pasivní držák?

Mezi výhody pasivních držáků patří především jejich celková jednoduchost. Jsou cenově dostupné, jejich instalaci zvládne každý, lze je použít s ProClipem i pomocí redukce s přísavkou. ProClip je součástka sloužící k připevnění držáku do vozidla. Při jejíž šetrné instalaci nedochází k mechanickému poškození interiéru.

Snadnou instalací již však vynikají i aktivní držáky s dobíjením přes CL zásuvku a jsou přitom cenově dostupné. I ty je možno použít s ProClipem nebo pomocí redukce s přísavkou. Oproti pasivnímu držáku však nehrozí poškození konektoru, jelikož se tah kabelu přenáší na držák, nikoli na zařízení.

Nároční majitelé vozů pak mohou ocenit přínosy pevně instalovaných držáků, které kabely skrývají v interiéru auta. Pokud dávají přednost navigaci na větším displeji, můžete jim nabídnout držák na tablet.

Zdroj: Sunnysoft
Úvodní foto: © lightpoet - Fotolia.com

Komentáře