Fotoreportáž: Rychlý a bezpečný partnerský den AVG

Tuzemský výrobce bezpečnostních řešení, AVG, uspořádal ve čtvrtek 14.9.2011 v pořadí již druhý partnerský den s názvem „Rychle a Bezpečně“.

Fotoreportáž: Rychlý a bezpečný partnerský den AVGNavzdory špatnému počasí si již od samého rána nenechali prodejci ujít jízdy v supersportech Projížďku v supersportech si nenechali ujít ani zástupci výrobců (Libor Tošovský z Belkinu)

Ačkoli od samotného čtvrtečního rána panovalo nepříznivé počasí, neodradilo zájemce o projížďky v luxusních supersportech a na letiště u Příbrami se sjížděli již v ranních hodinách před samotným zahájením akce.

Těsně před oficiálním zahájením se jako mávnutím kouzelného proutku počasí umoudřilo. Po přivítání měli partneři kromě novinek u AVG možnost se seznámit i s produkty  dalších výrobců.

Nejdřív workshopy, pak zábava

Pro partnery byly k dispozici dva bloky workshopů, na kterých je uvítal osobně James Hart, který v AVG zastává pozici senior viceprezidenta pro globální marketing.

Poté se slova ujal Lukáš Raška, obchodní ředitel, jež seznámil přítomné s aktuálními výsledky na poli bezpečnostních hrozeb včetně podílu spamu z jednotlivých zemí světa a následně představil novinky produktů AVG 2012.

Lukáš Raška (vpravo) a Petr Kouřil (uprostřed) přivítali partnery na akci Rychle a Bezpečně 2Petr Kouřil, marketingový ředitel AVG, partnerům ukázal aktuální výsledky průzkumu povědomí o značce, připomenul probíhající akce a informační portál pro partnery.

Až do konce září mají prodejci příležitost vyhrát jeden ze skůtrů Aprilia. Kvalifikací do soutěže je zvýšení obratu v produktech AVG za červenec, srpen a září 2011 minimálně o 20 % ve srovnání se stejným obdobím v minulém roce.

Na závěr se zastavil nad portfoliem produktů, které obsahuje také nástroje pro optimalizaci počítače, zálohování a nově bezpečnostní řešení pro Android.

Prostoru ve workshopech využili také zástupci výrobců. Adam Raška z Intelu v rychlosti shrnul současnou řadu procesorů Core i a přiblížil přicházející novou platformu Intel Ultrabook. Petr Kotek z Toshiby představil 3D notebook Qosmio F750 a tablet Antares.

Produktové portfolio Belkinu uvedl Libor Tošovský. Seznámil partnery s novými ochrannými kryty na tablety, přepěťovými ochranami s dálkovým ovládáním a vypínatelnými zásuvkami a připomenul, že na příslušenství můžete mít stále vysoké marže.

Kromě přednášek byl pro partnery připraven také další doprovodný program vč. vědomostní soutěže. Za správné odpovědi na otázky týkající se informací z přednášek mohli účastníci vyhrát akrobatický let.

Dvěstě v městě, třista z místa

K dispozici byla flotila luxusních supersportůBěhem celého dne měli partneři možnost se projet v luxusních automobilech Aston Martin DBS, Audi R8, BMW M3, BMW 6 cabrio, Ferrari F430, Fordu Mustang, Nissanu GTR a Porsche 911.

Vozy mohli prohnat po letištní dráze, kde bylo možné s vybranými vozy dosáhnout až 300 kilometrové rychlosti, nebo v běžném provozu okusit komfort, který tyto vozy nabízejí na typicky českých silnicích.

Čekání na jízdu si mohli prodejci krátit nejen v závodech motokár, ale také se supersporty na dálkové ovládání a v dalších soutěžích o výhry.

Vyvrcholením celého dne bylo vyhlášení výherců jednotlivých disciplín a následně losování bohaté tomboly, ve které byl hlavní cenou tablet Samsung Galaxy Tab. Poté se partneři, již při dodržování rychlostních limitů, odebrali plni dojmů šťastně domů.

Zdroj: ChannelWorld
Galerie
Komentáře