Fotoreportáž: Partnerský den společnosti Avnet

Distributor s přidanou hodnotou Avnet uspořádal v sobotu 10. 9. partnerský den. Jaký byl program a kolik partnerů dorazilo?

Fotoreportáž: Partnerský den společnosti AvnetCelé setkání se odehrálo na Tvrzi Hummer nedaleko Prahy. Triková jízda na koni byla opravdu zajímavá.

Tvrz Hummer, kde se akce konala, navštívilo podle slov Zuzky Komárkové, marketingové manažerky společnosti Avnet, na 150 partnerů s rodinami a v celém areálu se tedy bavilo více jak 400 lidí.

Pro děti byla připravena dobrodružná naučná stezka s vyprávěním malého rytíře Martina, na které si mohli zastřílet z luku i kuše, svézt se na koni, nechat si vyložit karty a mnoho dalšího. Ty nejlepší nakonec získaly sladkou odměnu.

Distributor s přidanou hodnotou Avnet uspořádal v sobotu 10. 9. Partnerský den.Nabitý program byl připraven i pro dospělé návštěvníky. Partneři se tak mohli svézt na terénních čtyřkolkách a ve vozech značky Hummer.

Ti méně odvážní nasedli do vozů Hummer H2 a H3 a trialovou trať mohli zdolat buď s instruktorem, nebo si na vlastní kůži vyzkoušet řízení těchto téměř třítunových kolosů.

Odvážnější nasedli na korbu civilní verze vozu Hummer H1 a nejodvážnější využili příležitost a vyzkoušeli si jízdu ve vojenské verzi modelu H1 zvané Humvee.

Díky pestré terénní trati v areálu Hummer centra byla jízda na korbě vozu Humvee skutečným adrenalinovým zážitkem. Kopce, které jen stěží zdoláte pěšky, projede Humvee bez nejmenších obtíží (viz fotogalerii).

Bohatý doprovodný program v podobě rytířských soubojů, trikové jízdy na koních, fakíra plivajícího oheň si získal obdiv jak dětí, tak dospělých. Své „účty” si mohli partneři vyřídit v souboji molitanovými dřevci na kladině a ti nejlepší si odnesli lahev vína.

Přestože letošní léto sluníčkem šetřilo jak firmy ve finanční krizi, počasí se vydařilo a partneři si se svými rodinami užili pořádnou porci zábavy. Samozřejmě nechybělo celodenní občerstvení. Pokud jste letos na Partnerském dnu Avnetu chyběli, příští setkání si určitě nesmíte nechat ujít.

Zdroj: ChannelWorld
Galerie
Komentáře