Fotoreportáž: Partnerská bojovka s EMC a Avnetem

V úterý 5.6. uspořádaly společnosti Avnet a EMC odpolední partnerské setkání s podtitulem „Pivní rallye 2012“. Jak akce probíhala?

Fotoreportáž: Partnerská bojovka s EMC a AvnetemVšichni partneři byli uvítáni panákem slivovice. Pavel Barták, manažer nepřímého prodeje v EMC, představuje partnerům novinky odhalené na konferenci EMC World 2012.

Tradiční setkání partnerů společností Avnet a EMC se konalo v Klášterním pivovaru Strahov. Letos proběhl již 7. ročník a na akci dorazilo přibližně 40 partnerů. Setkání zahájil po druhé hodině odpolední Pavel Barták, manažer nepřímého prodeje v EMC, který ve své prezentaci představil novinky uvedené na letošním ročníku konference EMC World v Las Vegas.

Partnerská bojovka s EMC a AvnetemEMC v současné době zaměřuje svou strategii na tři hlavní trendy – cloud, big data (velká data) a trust (budování důvěry u zákazníků), čemuž přizpůsobuje i své portfolio.  Podle EMC také prochází svět informačních technologií výraznou změnou. Dříve byly centrem pozornosti konkrétní aplikace, dnes přechází tato pozornost na data, které se stávají středem IT světa.

EMC oznámilo na své konferenci řadu novinek, například storage VMAX 40k a novou verzi softwaru Enginuity 5876. Představilo také nové referenční architektury VSPEX  a virtualizační platformu VPLEX. Podle výrobce také postupně přichází trend používání flash pamětí ve storage řešeních, přičemž v roce 2018 by měla být jejich cena srovnaná s mechanickými disky.

Po krátkém shrnutí novinek a po občerstvení partnerů se slova ujal David Vochoč, business unit manager společnosti Avnet, který představil partnerům pravidla tradiční Pivní rallye. Úkoly byly jasné – vypít v průměru na osobu co nejvíce piv, napsat básničku, obkreslit siluetu kostela a získat pivní tácek.

Partneři byli poté rozděleni do několika skupin  a s mapou staropražských putyk v ruce vyrazili vypít si své vítězství. Přibližně okolo 8 hodiny večerní se všechny skupiny opět sešly na startovním místě, v Klášterním pivovaru Strahov, na vyhlášení vítězů. Na místě byl pro příchozí samozřejmě připraven bohatý raut. Vítězové si odnesli krom věcných cen také soudky piva. Z dojmů partnerů bylo patrné, že všichni se opět velmi dobře bavili a kdo nedorazil, ochudil se o velkou porci zábavy. 

Zdroj: ChannelWorld
Galerie

Úvodní foto: ChannelWorld

Komentáře