Získejte unikátní studii prodejních kanálů a distribuce ICT

Zapojte se do interaktivního hodnocení distributorů, výrobců a průzkumu prodejních kanálů ICT (ChannelWorld Awards) a získejte výsledky i předplatné časopisů IDG.

Získejte unikátní studii prodejních kanálů a distribuce ICTLoni jsme začali s přerodem obyčejného hlasování pro IT distributory a výrobce roku v kvalitativní průzkum prodejních kanálu a distribuce.

Uvědomujeme si, že výsledky dotazování musejí přinášet informační hodnotu především vám, resellerům. Distributorům a výrobcům pak mají poskytnout reálnou zpětnou vazbu a náměty na zlepšování služeb.

Poučili jsme se z loňského ročníku a vašich připomínek (ještě jednou děkuji všem, kteří se zapojili i do první rozšířené verze průzkumu), upravili jsme obsah a hlavně přepracovali formu dotazování, aby bylo co nejpříjemnější, časově nejefektivnější a zároveň poskytlo v praxi použitelné závěry.

Nová studie s novými technologiemi

Unikátní interaktivní průzkum kombinuje on-line dotazník s video-dotazováním a co-browsingem. Respondent může vyplňovat odpovědi sám a za asistence tazatele.

Pokud vás zajímá:

  • podrobnější hodnocení dodavatelů obchodními partnery,
  • chcete vědět, jak vaše konkurence vidí trh,
  • kudy se vyvíjejí prodejní kanály,
  • v čem vnímají největší ohrožení byznysu
  • a co je pro ně naopak hlavní příležitost,

zapojte se taky.

Jako odměnu získáte výsledky studie plus předplatné časopisů ChannelWorld, Computerworld a CIO Businessworld na rok zdarma.

Stačí nám zanechat na sebe kontakt. Věřím, že to za deset minut času stojí.

Chci se zapojit

Pozn.: Do studie se mohou zapojit pouze reselleři, VAR, poskytovatelé služeb, systémoví integrátoři, ISP a IAP. Do studie nebudou zapojeni výrobci a distributoři.
Úvodní foto: Channelworld

Komentáře