Vítkovice IT Solutions je novým Gold partnerem Sophosu

Dosažením úrovně Gold v rámci partnerského programu Sophosu může společnost Vítkovice IT Solutions nabízet řešení Sophosu v oblasti ICT bezpečnosti za výhodných cenových podmínek.

Vítkovice IT Solutions je novým Gold partnerem SophosuSpolečnost Sophos oznámila jmenování nového Gold partnera pro Českou republiku. Stala se jím společnost Vítkovice IT Solutions, která díky dosažení zlaté úrovně v rámci partnerského programu může nabízet bezpečností řešení za lepších cenových podmínek.

Firma Vítkovice IT Solutions dosud patřila v rámci partnerského programu mezi partnery typu MSP, kteří nabízejí a implementují produkty Sophosu jako službu pro komplexní zajištění bezpečnosti zákazníků.

Společnost Vítkovice IT Solutions je naším dlouholetým obchodním partnerem, u něhož se můžeme spolehnout na profesionalitu a kompetentnost jeho zaměstnanců,“ uvedl Patrick Müller, Channel Account Executive v Sophos Czech Republic & Slovakia.

Zakládáme si na tom, aby naše vztahy s výrobci měly charakter skutečného partnerství, a právě tuto podmínku Sophos svým partnerským programem naplňuje,“ řekl Ondřej Hubálek, ředitel Provozu ICT a zákaznických služeb ve Vítkovice IT Solutions.

Vítkovice IT Solutions nabízí implementaci a správu IT včetně řešení průmyslové automatizace pro dceřiné společnosti skupiny Vítkovice Machinery Group i pro řadu zákazníků napříč vertikálami od školství přes zdravotnictví až po státní správu.

Zdroj: Sophos

Úvodní foto: © alphaspirit - Fotolia.com

Komentáře