Tech Data rozšiřuje portfolio o širokou škálu značek serverových komponentů

Tech Data rozšířila své portfolio o zařízení značek Mellanox, SuperMicro, Broadcom, Intel Xeon, AMD epyc, Micron, Seagate Enterprise a Western Digital Ultrastar. V nabídce malých serverových řešení vidí velkou příležitost.

Tech Data rozšiřuje portfolio o širokou škálu značek serverových komponentůSpolečnost Tech Data zařadila do svého portfolio několik nových značek. Konkrétně se jedná o výrobce Mellanox, SuperMicro, Broadcom, Intel Xeon, AMD epyc, Micron, Seagate Enterprise a Western Digital Ultrastar.

Tech Data tak pokračuje v rozšiřování nabídky a poskytování stále širšího spektra komplexních řešení. Zároveň vidí v „malých“ serverových řešeních velký potenciál a novou zajímavou příležitost pro zákazníky.

Cílem nového konceptu s názvem Whitebox je ukázat, že úspěšnými dodavateli serverových řešení nemusí být jen velcí hráči na trhu, ale že si klient může sestavit server sám z kusových komponentů od jednotlivých značek.

Product marketing director Vít Vojtěšek, pod kterého spadá i nově vzniklý tým, který má celé portfolio na starosti, zdůraznil, že této příležitosti se Tech Data bude v následujícím roce intenzivně věnovat.

Naším cílem není pouze samotná distribuce, ale zákazníkům zajistíme i potřebnou podporu a vzdělávání, což jim následně pomůže v prodeji těchto řešení koncovému zákazníkovi,“ uvedl.

Zdroj: Tech Data

Úvodní foto: © photon_photo - Fotolia.com

Komentáře