Servodata akvírovala S-Comp Centre

Distribuční společnost Servodata uzavřela akviziční dohodu s firmou S-Copm Centre. O jaké služby rozšíří distributor své portfolio?

Servodata akvírovala S-Comp CentreServodata akvizicí posiluje svůj expertní tým pro oblasti Microsoft Professional Services, infrastruktury se specializací na virtualizaci prostřednictvím platformy Citrix a odborných školení.

Koupě podle oznámení zapadá do konceptu dlouhodobé strategie společností Servodata a majoritního investora společnosti Genesis Capital. Finanční detaily akvizice nebyla zveřejněny.

Vstup do společnosti S-Comp Centre vhodně doplňuje portfolio našich služeb v oblasti školení Microsoft produktů. Zatímco Servodata se prostřednictvím své dceřiné společnosti DataScript zabývají převážně školením systémových administrátorů, S-Comp Centre je profesionálem na uživatelská školení. Věřím, že využijeme také zkušenosti S-COMP Centre jako solution providera ICT služeb,“ uvedl v oznámení Rostislav Jirkal, předseda představenstva a generální ředitel Servodat.

S-Comp Centre CZ působí na českém trhu v oblasti počítačového vzdělávání a rekvalifikací akreditovaných Ministerstvem školství od roku 1991. Od roku 1995 drží akreditaci Microsoft Authorized Training Education Center a v roce 2003 se stala „zlatým partnerem“ (Gold Certified Partner) Microsoftu. Kromě školení poskytuje také služby v oblasti business ICT solutions.

Našim zákazníkům můžeme díky spojení se Servodaty nabídnout komplexní portfolio služeb v oblasti školení a řešení. Jsme rádi, že se stáváme součástí zkušené a perspektivní společnosti, a že společně můžeme rozvinout náš současný business a posílit tak naši konkurenceschopnost v neustále se rozvíjejícím trhu ICT služeb,“ doplnil Zdeněk Sünderhauf, jednatel S-COMP Centre CZ.

Pozitivně koupi S-Comp Centre CZ hodnotí i společnost Genesis Capital, správce fondu rozvojového kapitálu, jenž drží v Servodatech majoritní akciový podíl.

Distributor také nedávno akvíroval firmu DoxoLogic, specialistu na poskytování služeb v oblasti podnikových open source řešení.


Zdroj: Servodata
Úvodní foto: Servodata, S-COMP Centre

Komentáře