Samsung představil partnerský program STEP

Program zastřešuje kompletní portfolio IT produktů společnosti Samsung s důrazem na tiskárny, velkoformátové displeje, monitory a speciální řešení pro firemní zákazníky. (PR článek)

Samsung představil partnerský program STEPSpolečnost Samsung Electronics představila počátkem roku svůj nový program pro obchodní partnery s názvem STEP – Samsung Team of Empowered Partners. Potvrzuje tak svůj zájem o další expanzi v B2B segmentu.

Program zastřešuje kompletní portfolio IT produktů společnosti Samsung s důrazem na tiskárny, velkoformátové displeje, monitory a speciální řešení pro firemní zákazníky. Svým členům nabízí řadu obchodních a marketingových výhod a příležitostí, které může využít každý.

Jeho hlavním pilířem je partnerský portál, který nabídne mimo jiné prodejní podporu, registraci obchodních příležitostí a produktové informace včetně technických specifikací.

STEP program má celkem čtyři úrovně – Registered, Silver, Gold a nejprestižnější Platinum, do kterých je partner zařazen na základě svého celoročního obratu. Pro každou kategorii je připravena jiná úroveň podpory a jedinečných výhod, jejichž cílem je odměnit investice partnerů do obchodní spolupráce.

Samsung STEP

Benefity pro podporu růstu

Jedním z nejvýznamnějších benefitů je možnost získávat zpětné rabaty, které jsou dostupné pro obchodní partnery úrovně Silver, Gold a Platinum. Jejich výše se liší podle kvartálního obratu, přičemž záleží na produktové kategorii.

Pro získání tohoto benefitu je nutné zakoupit zboží u oficiálních českých nebo slovenských distributorů. Rabat je možné získat již při dosažení obratu nad 25 000 Kč, přičemž jeho výše může být až 5 %.

Prodejcům může výrazně pomoci DEMO program, který jim umožní nakupovat demo produkty se slevou až 40 %, nebo také systém registrace obchodních příležitostí, jenž otevírá možnost žádat o speciální ceny. Vybraným partnerům je k dispozici také marketingový fond na společné marketingové aktivity.

V neposlední řadě jsou organizována školení, která nabízejí nejen technickou průpravu, ale mají také zaměření na obchodní dovednosti a argumentaci. Všichni partneři bez rozdílu mají k dispozici základní marketingovou podporu prostřednictvím marketingových materiálů Samsung.

Smart Catalog

Speciálně pro členy STEP programu byl navržen a je k dispozici také SMART Catalog. Jedná se o mobilní aplikaci, která zvyšuje efektivitu práce, neboť zajišťuje zjednodušený přístup k nejnovějším informacím a umožňuje partnerům snížit provozní náklady.

Obsahuje podrobné informace o celém sortimentu tiskáren A3, A4 a multifunkcí, včetně specifikací, produktových vlastností a kompatibility dodávaného tiskového příslušenství.

Zájemcům o partnerství v programu STEP stačí provést jednoduchou registraci na webu partnerportal.samsung.com.Komentáře