Obrazem: eD World 2012

Zastavili jsme se na 25. partnerském setkání společnosti eD system Czech. Jak se povedlo, vám již prozradí fotogalerie uvnitř.

Obrazem: eD World 2012Na největší podzimní IT dealerské konferenci partnery za společnost eD‘ system Czech přivítal Radim Galvánek.

Na největší podzimní IT dealerské konferenci partnery za společnost eD system Czech přivítal Radim Galvánek. Setkání se uskutečnilo v prostorách hotelu Clarion 25. 9. v Praze.

Hojná účast více než 500 účastníků z partnerských firem opět zaplnila přednášky ve třech místnostech i výstavní sál, ve kterém prezentovalo své novinky 47 výrobců.

Mezi desítkami výrobců a jejich produktů můžeme zmínit například nové ultrabooky, byznysové a herní notebooky od společnosti Asus, přednášku Microsoftu o přicházejících Windows 8 a MS Office 2013 nebo nejnovější multifunkce a tiskárny z dílen společnosti Epson a Oki.

Radim Galvánek, eD system Czech

Tematické workshopy a přednášky o nejnovějších produktech a technologiích zakončila tombola v celkové hodnotě 300 000 Kč. Hlavní cenou soutěže v rámci konference byl dárkový šek v hodnotě 50 000 Kč, který lze využít na luxusní zájezd pro dvě osoby, nákup v obchodním domě Ikea, nebo dárkové passy Sodexo.

Slavnostní zakončení konference se uskutečnilo v prostorách Národního domu na Smíchově, kde se partneři spolu se sestrami Havelkovými vrátili na přelom 20. století.

Připraveny pro ně byly přehlídka dobových kostýmů, spodního prádla a taneční vystoupení v podání EvilDancers. Po rautu se dealeři mohli setkat se svými obchodními zástupci u dobře vychlezeného piva či sklenky lahodného sektu.

Zdroj: ChannelWorld

Galerie

Úvodní foto: ChannelWorld

Komentáře