Lidé: Netretail Holding posiluje Petr Steiner, Mall.cz pak Andrea Ulagová

Funkci provozního ředitele Netretail Holding, která vlastní provozovatele Mall.cz, nově zastává Petr Steiner. Mall.cz pak přichází s velvyslancem zákazníků. První velvyslankyní se stala Andrea Ulagová. Co má v popisu práce?

Lidé: Netretail Holding posiluje Petr Steiner, Mall.cz pak Andrea UlagováMall.cz posilují Petr Steiner a Andrea UlagováDochází ke personální změně, která se nepřímo dotýká internetová nákupní galerie Mall.cz. Funkce provozního ředitele (COO) ve společnosti Netretail Holding se nyní v květnu 2012 ujal Petr Steiner (39). Společnost Netretail Holding vlastní firmu Internet Mall, která provozuje nákupní galerii Mall.cz.

Petr Steiner ve funkci střídá Oldřicha Petránka, který ale bude nadále ve firmě působit jako ředitel logistiky.

Nový COO Netretail Holding dosud pracoval pět let ve společnosti Quelle (Halens), tedy jedné z největších zásilkových společností v Evropě. Zastával tam pozice jednatele společnosti v České republice a funkci COO pro Evropu v rámci skupiny Halens Holding.

Petr Steiner je ženatý a má dvě děti. Ve volném čase se věnuje především rodině, mezi jeho koníčky patří cyklistika, lyžování, squash a golf.

Zájmy zákazníků má hájit Andrea Ulagová

Společnost Internet Mall ve své internetové nákupní galerii Mall.cz zavádí novou funkci velvyslance zákazníků. Prvním velvyslancem resp. velvyslankyní se nyní v květnu 2012 stala Andrea Ulagová, bývalá novinářka.

Zákaznický velvyslanec toho musí zvládnout hodně. Sleduje, co zákazníci píší na sociálních sítích a všechny problémy se snaží obratem vyřešit. Analyzuje, co našim zákazníkům vadí, aby mohl ve spolupráci s kolegy daný proces vylepšit. A měl by mít přehled o všem, co se ve firmě děje,“ popsal úkoly pracovníka v nové pozici ve zprávě pro média Marek Liška, generální ředitel společnosti Internet Mall.

Andrea Ulagová dříve pracovala na tiskovém oddělení českého ministerstva kultury a předtím tři roky působila jako reportérka komerční televize Nova.

Mezi její koníčky patří vše kolem filmové série Star Wars (Hvězdné války) a filmových kostýmů. Ráda sportuje.

Zdroj: Internet Mall, ChannelWorld
Úvodní foto: Mall.cz

Komentáře