Lidé: Dagmar Suissa šéfkou HR ve společnosti Netretail Holding

Ve společnosti Netretail Holding vznikla nová pozice HR Director, kterou obsadila Dagmar Suissa. Kde dosud sbírala zkušenosti a co bude mít v mateřské společnosti e-shopu Mall.cz na starost?

Lidé: Dagmar Suissa šéfkou HR ve společnosti Netretail HoldingLidé: Dagmar Suissa šéfkou HR ve společnosti Netretail HoldingNa nově vytvořenou pozici HR director ve společnosti Netretail Holding nastoupila nyní v červenci Dagmar Suissa.

Netretail Holding ovládá společnost Internet Mall provozující známý e-shop Mall.cz, v jehož sortimentu vedle jiného zboží jsou i počítače spolu s další elektronikou.

Dagmar Suissa je v nové funkci zodpovědná za nastavení a realizaci jednotné HR strategie ve všech zemích, kde Netretail Holding působí.

Vedle České republiky a Slovenska je to Polsko, Maďarsko a Slovinsko, kde všude Netretail Holding provozuje e-shopy (převážně pod značkou Mall).

Naposledy Dagmar Suissa  působila tři roky jako ředitelka lidských zdrojů pro středoevropský a východoevropský region ve společnosti Marks and Spencer. Dříve pracovala také jako HR manažerka v mBank.

Na práci pro tým Netretail Holdingu se nesmírně těším, protože v něm vidím velký potenciál. Mým hlavním posláním bude zajistit, abychom tým cíleně rozvíjeli a aby zaměstnancům práce pro společnost přinášela zaslouženou satisfakci,“ uvedla Dagmar Suissa ve zprávě pro média.

Mezi koníčky nové šéfky lidských zdrojů ve společnosti Netretail Holding patří cestování, lyžování, běhání, četba a vaření.

Zdroj: Internet Mall

Úvodní foto: Internet Mall

Komentáře