Konkurence: Electro World otevřel čtvrtou prodejnu na Slovensku

Počet kamenných prodejen Electro World se na Slovensku rozrostl na čtyři. Otevřena byla druhá prodejna v Bratislavě. O jaké zboží měli největší zájem první zákazníci?

Konkurence: Electro World otevřel čtvrtou prodejnu na SlovenskuKonkurence: Electro World otevřel čtvrtou prodejnu na SlovenskuElectro World, prodejce počítačů a elektroniky, otevřel na Slovensku svou čtvrtou kamennou prodejnu. Nachází se v bratislavské nákupní galerii Central.

Otevírací den se nesl ve znamení dlouhých front a přeplněného obchodu zákazníky, které Electro World přilákal do své nové prodejny.

Zákazníci nejvíce kupovali tablety, televizory, notebooky a smartphony,“ uvedl ve zprávě pro média Ján Gažovský, generální ředitel společnosti Electro World v ČR a SR.

Dosavadní tři prodejny byly na Slovensku otevřeny v roce 2008, kdy Electro World vstupoval na tamní trh. Na tom českém působí již deset let. Čtvrtá prodejna na Slovensku je zároveň druhou v Bratislavě. Další dvě prodejny se nacházejí v Košicích a v Prešově. Od loňského roku Electro World provozuje také e-shop pro slovenské zákazníky. Electro World má dohromady na českém a slovenském trhu celkem 24 kamenných obchodů

Jejich počet se chystá navyšovat, přestože na obou trzích provozuje i vlastní e-shop.  „Většina zákazníků obou trhů si sice před nákupem zboží na internetu vyhledá, ale nakonec si vybrané produkty stejně zakoupí v kamenné prodejně,“ uvedl v tiskové zprávě Ján Gažovský.

Zdroj: Electro World

Úvodní foto: Electro World

Komentáře