Joyce ČR je autorizovaným distributorem Snom pro Českou republiku a Slovensko

Společnost Joyce ČR bude na český a slovenský trh dodávat produkty VoIP německé značky Snom Technology. Partneři i reselleři Joyce ČR se mohou dle výkonného ředitele Snomu těšit na atraktivní partnerský program.

Joyce ČR je autorizovaným distributorem Snom pro Českou republiku a SlovenskoSpolečnost Joyce ČR specializující se na IP komunikace oznámila, že zahájila partnerskou spolupráci s německou firmou Snom Technology. Joyce ČR se tak stává autorizovaným distributorem produktů VoIP značky Snom pro Českou republiku a Slovensko.

Hana Jarošíková, jednatelka Joyce ČR, uvedla, že se společnost rozhodla rozšířit portfolio o druhou značku IP telefonů. „Naši obchodní partneři i koncoví uživatelé se mohou těšit na pestrou nabídku a zajímavý design IP telefonů značky Snom,“ řekla.

Gernot Sagl, výkonný ředitel společnosti Snom Technology, vyzdvihl, že spolupráce s Joyce ČR pomůže německé firmě zvětšit dosah, a zdůraznil, že z výhod partnerského programu Snomu budou profitovat partneři i reselleři české společnosti.

Zdroj: Joyce ČR

Úvodní foto: © kentoh - Fotolia.com

Komentáře