Aktivační klíč k softwaru Microsoft dodáme do 30 minut, tvrdí Tech Data

Distributor Tech Data uvedl také na český trh službu Activate-Here, která resellerům umožňuje objednávat pro zákazníky software, kdy aktivační klíč je doručen e-mailem do 30 minut.

Aktivační klíč k softwaru Microsoft dodáme do 30 minut, tvrdí Tech DataSpolečnost Tech Data Distribution nabízí nově i českým resellerům službu Activate-Here, která přináší možnost objednat pro zákazníka software, který mu bude v elektronické formě k dispozici do 30 minut.

Novinku na českém trhu firma představila tento týden na setkání TD Beerfest. Ve Francii, Německu a Velké Británii je služba Activate-Here k dispozici již od loňského července.

Objednávky je možné realizovat na českém webu společnosti, kde jsou vybrané produkty označeny ikonou Activate-Here. Právě těch se tato služba týká. Před uložením objednávky reseller zadá e-mailovou adresu zákazníka. Ten by následně měl v rámci služby Active-Here během 30 minut obdržet aktivační klíč k danému produktu. Objednávky se vyřizují nonstop.

Zatím jen software od Microsoftu, časem se prý nabídka rozroste

Prozatím však lze takto objednávat pouze software z dílny společnosti Microsoft.  „Activate-Here vnímáme jako nový a efektivnější způsob distribuce, který umožní našim partnerům rozvoj dalších obchodních příležitostí,“ uvedl v tiskové zprávě Milan Hrabovský, obchodní ředitel divize OEM v české pobočce společnosti Microsoft.

Samozřejmě ke všem produktům koupeným přes Activate Here nabízíme standardní uživatelskou podporu,“ dodal Milan Hrabovský.

Společnost Tech Data ve zprávě pro média slibuje, že v průběhu následujících měsíců bude nabídka rozšířena o softwarové produkty dalších výrobců. O jaké softwarové společnosti či kategorie programů půjde, však prozatím nespecifikovala.

Podrobnosti o službě zájemci naleznou na webové adrese www.activatehere.cz, kde je k dispozici také instruktážní video. Na uvedeném webu se též průběžně mají objevovat informace o aktuálních promoakcích a nejvýhodnějších nabídkách.

Zdroj: Tech Data, ChannelWorld
Úvodní foto: www.activatehere.cz

Komentáře