AT Computers má osm specializovaných týmů pro resellery a sbírá ocenění

AT Computers poskytuje partnerům podporu prostřednictvím celkem osmi týmů. Specializaované týmy se zaměřují na poradenství a podporu v nejrůznějších oblastech od virtualizace po EET. Důležitým nástrojem podpory prodeje softwaru jako služby je i řešení Astra.

AT Computers má osm specializovaných týmů pro resellery a sbírá oceněníSpolečnost AT Computers již delší dobu posiluje v oblasti komerčního a podnikového segmentu. Silnou poradenskou oporu poskytuje partnerům společnosti celkem osm specializovaných týmů.

Týmy se specializují na poradenství a návrhy řešení v oblastech jako je virtualizace, servery, úložiště, cloudové služby a řešení, chytré digitální displeje, bezpečnost IP, Cisco, EET či sjednocená komunikace.

ATC meziročně významně posílilo v podnikovém segmentu, v oblastech serverů a úložných řešení to bylo o 35 %. Důležitým bodem podpory resellerů v této oblasti je podle ATC řešení Astra, což je systém vyvinutý samotným ATC pro prodej SaaS.

Ten je ideálním řešením pro resellery, kterým pomáhá evidovat jejich pravidelné platby (měsíční, kvartální, roční) a zprostředkovává totéž i pro jejich koncové uživatele. Systém jim umožní prodej, evidenci, fakturaci a upozorní je na končící licence.

ATC dále upevňuje svou pozici největšího distributora ICT techniky v ČR a SR. Úspěchy potrvzují i ocenění od výrobců a dodavatelů či pravidelné bodování na předních příčkách anket o nejlepšího distributora roku.

Společnost například získala ocenění Canonu pro nejlepšího distributora kancelářského hardwaru za rok 2018, ocenění AMD „Executive Elite Partner 2018 pro CE“ či ocenění „Akasa Premier Distributor 2018“.

Zdroj: AT Computers

Úvodní foto: © alphaspirit - Fotolia.com

Komentáře