Mediální partneři

Computerworld

ComputerworldComputerworld je odborný měsíčník na českém a slovenském trhu zaměrený na profesionály v oblasti informačních a komunikačních technologií (ICT). Díky silnému zázemí mezinárodního vydavatelství IDG přináší aktuální zpravodajství, analýzy, komentáře a přehledy nejnovějších technologií dříve a na vyšší odborné úrovni než ostatní periodika na tuzemském trhu. Obsah Computerworldu je určen odborníkům a manažerům z firem a institucí, kteří se podílejí na rozhodovacím procesu při nákupu ICT technologií. Zpravodajství pro IT profesionály najdete na www.computerworld.cz.

CIO Business World

Business WorldDvouměsíčník o nových technologiích a efektivním řízení podnikové informatiky. CIO Business World přináší nejnovější ekonomické trendy a analýzy, praktické informace z oblasti podnikového IT se zaměřením na obchodní a podnikatelské přínosy informačních technologií. Nabízí možná řešení problémů spojených s podnikovým IT v období omezených rozpočtů a věnuje se také důsledkům vstupu ČR do EU. CIO Business World je určen pro čtenáře z oblasti vyššího managementu firem ze všech odvětví ekonomiky. Na českém trhu vyplňuje mezeru mezi tradičními ekonomickými a IT magazíny. Zpravodajství pro IT manažery najdete na www.cio.cz.

Organizátoři

Internet Info DG

IDGInternet Info DG, a. s., dříve IDG Czech Republic, a. s., je dceřinou firmou společnosti Internet Info, s.r.o. a výhradním držitelem licence mezinárodního vydavatelství IDG pro Českou republiku a Slovensko. Více informací najdete na stránkách www.idg.cz a www.iinfo.cz.

ChannelWorld

ChannelWorldChannelWorld je projekt orientovaný na prodejce, dodavatele služeb a profesionály v prodejním kanálu ICT (informační a komunikační technologie) a CE (spotřební elektronika). Více informací najdete na stránkách www.ChannelWorld.cz.