Hlavní partner:

AVG Technologies

AVG TechnologiesSpolečnost AVG je jednou z předních společností v oblasti řešení zabezpečení počítačů, která má více než 110 milionů spokojených zákazníků po celém světě. Od založení společnosti v roce 1991 se zaměřujeme na ochranu před počítačovými viry.

Úspěch v oblasti prodeje produktů AVG je stále více závislý na našich prodejcích. Řešení společnosti AVG jsou vytvořena na míru. Více informací naleznete na www.avg.cz/reseller.

 

Partneři:

Dell Computer

Dell PartnerDirectDell patří mezi celosvětovou špičku výrobců IT produktů a z řady vybočuje především nadstandardní úrovní služeb na ně navázaných. Základem a Dell standardem je oprava na místě u zákazníka následující pracovní den od nahlášení s další škálou možných rozšíření v rámci nadstandardních služeb Dell ProSupport. Produktová nabídka začíná u netbooků, pokračuje energeticky úspornými stolními počítači i notebooky, tiskárnami a projektory a končí blade servery a unikátními iSCSI úložišti Dell Equal-Logic a high-end úložišti Compellent. Dell se odlišoval od ostatních výrobců svým přímým modelem, který se velice osvědčil pro velké zákazníky a státní správu. Především pro domácí a střední podnikatelský segment nyní rozjíždí efektivnější partnerský prodej. Zapojte se do partnerského programu Dellu na stránkách www.dell.cz/partner.

Belkin

BelkinBelkin International, Inc., nabízí celou řadu inovací určených pro hladkou integraci počítačů a spotřební elektroniky doma, v autě i na cestách. Soukromá společnost Belkin byla založena v roce 1983 v Kalifornii a stala se předním a celosvětově uznávaným výrobcem v oblasti připojení. Od svého založení v roce 1983 prožila 25 vynikajících let silného růstu. Více informací najdete na stránkách www.belkin.cz.

D-Box

D-BoxD-Box Technologies vyvíjí a vyrábí Hi-Tech systémy vybavené elektrohydraulickými prvky používané v různých segmentech zábavního průmyslu. V oblasti celovečerních filmů a televizních seriálů využívá unikátní patentovaná technologií D-BOX Motion Code - speciální pohybové kódy naprogramované zvlášť pro každý film, TV program, nebo video hru. Tento kód pak řídí pohyb generující systém, který je integrován do sedačky či křeslo nebo je vestavěný do podlahy pod divákem. Pohyby, otřesy či jiné pohybové efekty (motion effects – MFX) jsou pak dokonale synchronizovány se všemi akcemi na obrazovce či plátně a vytváří bezkonkurenčně realistický zážitek.

GFI

GFISpolečnost GFI Software představuje pro malé a střední podniky nejlepší zdroj software a hostovaných řešení z oblasti webové a emailové bezpečnosti, archivace, faxu a síťové bezpečnosti. Díky ceněným technologiím, agresivní cenové politice a silnému zaměření na konkrétní požadavky malých a středních organizací uspokojí GFI potřeby SMB v globálním měřítku. Společnost byla založena v roce 1992 a má pobočky v USA, Kanadě, Anglii, Skotsku, Austrálii, na Maltě, Hong Kongu, České republice, Rumunsku a dalších částech světa, které se starají o více než 200 000 instalací. GFI Software je společnost zaměřená na prodej přes globální partnerskou síť čítající více než 10 000 partnerů. Více informací naleznete na stránkách www.gfi.cz/partners.

Canon

CanonSpolečnost Canon byla založena v roce 1937 a postupně se rozrostla v globální společnost působící na mnoha trzích, které zahrnují oblasti jako obchodní řešení, uživatelské systémy pro zobrazování, vysílání a komunikace, zdravotnické systémy a průmyslové produkty. Společnost Canon Europe je dceřinou společností japonské společnosti Canon Inc., předního světového inovátora a poskytovatele fotografických a zobrazovacích technologií. Informace pro partnery naleznete na webu www.canon.cz/partners.

Sapphire

SapphireSpolečnost Sapphire Technology byla nejdříve vytvořena jako výrobce a globální dodavatel grafických karet, když ATI (nyní divize AMD) zavedla model partnerů AIB (add-in board) pro dodávku svých technologií na trh. Sapphire je předním světovým výrobcem grafických produktů. V nedávné době byl sortiment společnosti rozšířen o širokou škálu základních desek a řadu řešení, včetně oceňované série miniaturních PC Sapphire Edge. Letos společnost oslaví 10 let obchodní činnosti, kdy přinesla na světové trhy úspěšnou směs inovací a zákaznické spokojenosti.

 

Mediální partneři:

Computerworld

ComputerworldComputerworld je jediným odborným čtrnáctideníkem na českém a slovenském trhu zaměreným na profesionály v oblasti informačních a komunikačních technologií (ICT). Díky silnému zázemí mezinárodního vydavatelství IDG přináší aktuální zpravodajství, analýzy, komentáře a přehledy nejnovějších technologií dříve a na vyšší odborné úrovni než ostatní periodika na tuzemském trhu. Obsah Computerworldu je určen odborníkům a manažerům z firem a institucí, kteří se podílejí na rozhodovacím procesu při nákupu ICT technologií. Zpravodajství pro IT profesionály najdete na www.computerworld.cz.

CIO Business World

Business WorldMěsíčník o nových technologiích a efektivním řízení podnikové informatiky. CIO Business World přináší nejnovější ekonomické trendy a analýzy, praktické informace z oblasti podnikového IT se zaměřením na obchodní a podnikatelské přínosy informačních technologií. Nabízí možná řešení problémů spojených s podnikovým IT v období omezených rozpočtů a věnuje se také důsledkům vstupu ČR do EU. CIO Business World je určen pro čtenáře z oblasti vyššího managementu firem ze všech odvětví ekonomiky. Na českém trhu vyplňuje mezeru mezi tradičními ekonomickými a IT magazíny. Zpravodajství pro IT manažery najdete na www.cio.cz.

 

Organizátoři:

Vydavatelství IDG

IDGIDG Czech, a. s., je dceřiná společnost International Data Group (IDG), přední mezinárodní společnosti se sídlem v Bostonu, která na trhu působí již od roku 1964. IDG vydává více než 300 titulů novin a časopisů a poskytuje svým čtenářům informace prostřednictvím více než 450 webů po celém světě. Více informací najdete na stránkách www.idg.cz.

ChannelWorld

ChannelWorldChannelWorld je projekt mezinárodního vydavatelství IDG orientovaný na prodejce, dodavatele služeb a profesionály v prodejním kanálu ICT (informační a komunikační technologie) a CE (spotřební elektronika). Kromě České a Slovenské republiky vychází řadu let v zemích jako Belgie, Brazílie, Indie, Nizozemí a mnohých dalších. Více informací najdete na stránkách www.ChannelWorld.cz.