Hlavní partner:

Dell

DellDell patří mezi celosvětovou špičku výrobců IT produktů a z řady vybočuje především nadstandardní úrovní služeb na ně navázaných. Základem a Dell standardem je oprava na místě u zákazníka následující pracovní den od nahlášení s další škálou možných rozšíření v rámci nadstandardních služeb Dell ProSupport. Produktová nabídka začíná u netbooků, pokračuje energeticky úspornými stolními počítači i notebooky, tiskárnami a projektory a končí blade servery a unikátními iSCSI úložišti Dell Equal-Logic. Dell se odlišoval od ostatních výrobců svým přímým modelem, který se velice osvědčil pro velké zákazníky a státní správu. Především pro domácí a střední podnikatelský segment nyní rozjíždí efektivnější partnerský prodej. Zapojte se do partnerského programu Dellu na stránkách www.dell.cz/partner.

Partneři:

100MEGA Distribution

100MEGASpolečnost 100MEGA Distribution byla založena v roce 1994. Jako velkoobchod s počítačovými komponenty a výrobce počítačů je jednou z vedoucích IT firem v České republice. Dnes se právem řadíme mezi nejvýznamnější distributory na českém trhu a tuzemské výrobce počítačových sestav. Stabilita naší společnosti na trhu je deklarována již po několik let pravidelným meziročním nárůstem v obratu i zisku. Centrála se skladem a výrobní linkou počítačů HAL3000 se nachází v Brně. Společnost 100MEGA Distribution má pobočky v Praze, Ostravě, Plzni a Českých Budějovicích. Její nové stránky a e-shop můžete navštívit na www.100mega.cz.

AGORA plus

AGORASpolečnost AGORA plus, a.s. je českou distribuční společností působící v oboru informačních technologií. Byla založena v roce 1997, je akciovou společností se splaceným jměním ve výší 6 mil. Kč. Dnes má 50 zaměstnanců. Obrat v roce 2006 činil 1.200 mil. Kč. Jako distribuční společnost s přímým napojením na výrobce zajišťuje AGORA plus, a.s. pro své klienty aktuální obchodní a technické informace, rychlý přístup k novinkám, ochranu skladu, technickou a marketingovou podporu a přístup na autorizovaný servis. Více informací najdete na stránkách www.agora.cz.

Acronis

AcronisAcronis sídlí v Burlingtonu, v USA, a prostřednictvím svých kanceláří ve Spojených státech, v Evropě a Asii, nabízí systémové utility pro každého uživatele. Acronis se může pochlubit tím, že svůj technicky pokročilý software dává uživateli k dispozici prostřednictvím snadno ovladatelných rozhraní ve stylu Windows, průvodců a ikon na jedno kliknutí. Zálohování, práce s diskovými oddíly, správa zavádění systémů (bootování), ochrana soukromí, migrace dat a další systémové úlohy jsou proto nyní dostupné pro všechny uživatele PC na každé úrovni znalostí práce s počítačem.
Společnost Zebra systems, s.r.o., je výhradním dodavatelem softwarů Acronis pro ČR a SR od roku 2003. Více informací najdete na stránkách www.acronis.cz.

Belkin

BelkinBelkin International, Inc., nabízí celou řadu inovací určených pro hladkou integraci počítačů a spotřební elektroniky doma, v autě i na cestách. Soukromá společnost Belkin byla založena v roce 1983 v Kalifornii a stala se předním a celosvětově uznávaným výrobcem v oblasti připojení. Od svého založení v roce 1983 prožila 25 vynikajících let silného růstu. Více informací najdete na stránkách www.belkin.cz.

Brother

BrotherDevadesátá léta znamenají pro Brother International výraznou orientaci na produkty kancelářské techniky a v roce 1991 přichází společnost Brother International se svým výhradním zastoupením i do České republiky. Český Brother International CZ je dceřinou firmou rakouského Brother International. Celá evropská linie společnosti je jednotně řízena z britského Manchesteru. V současné době Brother na českém trhu nabízí ucelený sortiment kancelářských produktů, kde dominantní postavení mají inkoustové multifunkční přístroje, laserové tiskárny a domácí šicí a vyšívací stroje. Více informací najdete na stránkách www.brother.cz.

D-Link

D-LinkSpolečnost D-Link, která byla založena před 20ti lety v roce 1986, je největším výrobcem sítových produktu mimo území USA. Společnost dosáhla pozice jednoho z předních dodavatelů sítových broadbandových digitálních prvku pro hlasovou a datovou komunikaci a řešení pro digitální domácnosti, malé a střední podniky či velké společnosti. S miliony vyrobených a distribuovaných sítových a komunikačních produktu má D-Link významné postavení na trhu a jeho produkty vykazují vysoký poměr cena/výkon. D-Link má zastoupení ve 20 zemích po celé Evropě. Více informací najdete na stránkách www.dlink.cz.

eD' system

eD' systemSpolečnost eD' system Czech, a.s. je největším distributorem výpočetní techniky v České republice a výrazně se uplatňuje v celém regionu Česko – Slovensko – Polsko. Šíře nabízených produktů zahrnuje prakticky úplný sortiment trhu IT a umožňuje tak prodejcům výpočetní a digitální techniky nakoupit vše potřebné „pod jednou střechou“. Společnost eD' system Czech, a.s. je součástí skupiny eD' system Group, která vedle čistě obchodních aktivit nabízí také celou škálu dalších služeb, včetně služeb v oblastech logistiky, servisu, B2B a B2C. Více informací najdete na stránkách www.edsystem.cz.

HP - divize ESSN

HP HP neustále vytváří nové příležitosti pro uplatnění technologií, které významně ovlivňují jednotlivce, firmy i celou společnost. Jako největší technologická firma světa nabízí HP špičkové produkty zahrnující tisková řešení, osobní výpočetní techniku, software, služby a IT infrastrukturu. Další informace o společnosti HP (NYSE: HPQ) jsou k dispozici na webu www.hp.com.MSI

MSI MSI se pyšní více než dvacetiletou zkušeností v navrhování a výrobě IT produktů s vysokým výkonem. Produktovou řadou MSI jsou základní desky, grafické karty, notebooky, spotřební elektronika, barebony, budování sítí, serverové výrobky a plně integrované externí periferie. S certifikací ISO 9001 a ISO 14001 poskytují výrobky MSI nejvyšší výkon, spolehlivost a zvýšenou produktivitu. Naše výrobky dodáváme prostřednictvím místních poboček v Holandsku, Srbsku, Německu, Itálii, Polsku, Francii, Rusku, Taiwanu, USA, Kanadě, Brazílii, Japonsku, Číně, Korei, Austrálii, Velké Británii a Indii. MSI dodává své produkty distributorům, výrobcům PC a systémovým integrátorům. Více informací naleznete na oficiálních webových stránkách www.msi.eu.

Symantec

SymantecSpolečnost Symantec zaujímá světové prvenství v poskytování softwaru, zařízení a služeb, díky nimž mohou podniky i jednotliví zákazníci důvěřovat připojení ke světové síti. Společnost svým zákazníkům poskytuje software a služby zaměřené na předcházení bezpečnostních rizik a rizik týkajících se dostupnosti, dodržování norem a výkonu, a pomáhá jim tak chránit jejich infrastrukturu a informační zdroje a procesy. Společnost Symantec má ředitelství ve městě Cupertino v Kalifornii a pobočky ve více než 40 zemích. Další informace jsou k dispozici na adrese www.symantec.com.

Mediální partneři:

Computerworld

ComputerworldComputerworld je jediným odborným čtrnáctideníkem na českém a slovenském trhu zaměreným na profesionály v oblasti informačních a komunikačních technologií (ICT). Díky silnému zázemí mezinárodního vydavatelství IDG přináší aktuální zpravodajství, analýzy, komentáře a přehledy nejnovějších technologií dříve a na vyšší odborné úrovni než ostatní periodika na tuzemském trhu. Obsah Computerworldu je určen odborníkům a manažerům z firem a institucí, kteří se podílejí na rozhodovacím procesu při nákupu ICT technologií. Zpravodajství pro IT profesionály najdete na www.computerworld.cz.

CIO Business World

Business WorldMěsíčník o nových technologiích a efektivním řízení podnikové informatiky. CIO Business World přináší nejnovější ekonomické trendy a analýzy, praktické informace z oblasti podnikového IT se zaměřením na obchodní a podnikatelské přínosy informačních technologií. Nabízí možná řešení problémů spojených s podnikovým IT v období omezených rozpočtů a věnuje se také důsledkům vstupu ČR do EU. CIO Business World je určen pro čtenáře z oblasti vyššího managementu firem ze všech odvětví ekonomiky. Na českém trhu vyplňuje mezeru mezi tradičními ekonomickými a IT magazíny. Zpravodajství pro IT manažery najdete na www.cio.cz.

Averia

AveriaSpolečnost AVERIA Ltd. byla založena ve Velké Británii a v současné době se soustředí na trhy v České a Slovenské republice, pro které vydává úzce zaměřené odborné on-line magazíny o informačních technologiích. Divize AVERIA PRESS vzala pod svá křídla odborný on-line magazín ICT SECURITY, který je na trhu od října 2008. Dále vydavatelství uvedlo na trh další tři nová on-line média – magazín NETGURU se zaměřením na síťové technologie, projekt CORPORATE ICT orientovaný především na IT z ekonomického pohledu a odborný partnerský portál RESELLER CHANNEL VAR, který cílí na prodejce a dodavatele služeb s přidanou hodnotou. RESELLER CHANNEL VAR informuje čtenáře o veškerých novinkách v oboru ICT z pohledu prodejce a zároveň odborníka. Obsah je přehledně členěný do čtyř sekcí – BEZPEČNOST, SÍTĚ & TELCO, HARDWARE a SOFTWARE, ve kterých přinášíme rovněž členěné novinky, odborné texty i akce – konference, školení, semináře. Portál nabízí informace a rady, které prodejci s přidanou hodnotou nutně potřebují, aby mohli pomoci svým zákazníkům řešit různé typy výzev, kterým dnes a denně čelí všechny společnosti na světě. Více informací najdete na stránkách www.averia.cz.

Organizátoři:

Vydavatelství IDG

IDGIDG Czech, a. s., je dceřiná společnost International Data Group (IDG), přední mezinárodní společnosti se sídlem v Bostonu, která na trhu působí již od roku 1964. IDG vydává více než 300 titulů novin a časopisů a poskytuje svým čtenářům informace prostřednictvím více než 450 webů po celém světě. Více informací najdete na stránkách www.idg.cz.

ChannelWorld

ChannelWorldChannelWorld je projekt mezinárodního vydavatelství IDG orientovaný na prodejce, dodavatele služeb a profesionály v prodejním kanálu ICT (informační a komunikační technologie) a CE (spotřební elektronika). Kromě České a Slovenské republiky vychází řadu let v zemích jako Belgie, Brazílie, Indie, Nizozemí a mnohých dalších. Více informací najdete na stránkách www.ChannelWorld.cz.