ChannelWorld Awards 2020

Hlasování v ChWA 2020 je spuštěno!

Ukončení je naplánováno na 31. 3. 2021, abychom stihli vyhodnocení a slavnostní předání ocenění před uzávěrkou květnového vydání... pokud nám to pandemie a vládní opatření dovolí. Termín může být s ohledem na situaci prodloužen.

chci hlasovat v ChannelWorld Awards 2020

Informace, pravidla a nominované společnosti


ChannelWorld Awards

Anketa ChannelWorld Awards je pokračovatelem historicky nejstarší nezávislé ankety o IT distributora roku, ve které obchodní partneři v České republice a na Slovensku hodnotí spolupráci s distributory a výrobci informačních a komunikačních technologií a spotřební elektroniky.

Hlasování o distributory a výrobce roku v několika kategoriích vyhlašuje vydavatelství Internet Info DG, a. s. a časopis a web ChannelWorld.

Zástupci oceněných společností v ChannelWorld Awards 2017

Prostřednictvím webu www.ChannelWorld.cz/awards resp. www.distributor-roku.cz volí zástupci prodejců a další profesionálové v prodejních kanálech ICT a spotřební elektroniky vítěze v těchto kategoriích:

Broadline distributor roku, Distributor s přidanou hodnotou roku, Specializovaný distributor roku a Výrobce roku v řadě produktových kategorií.

Od roku 2012 ChannelWorld vyhlásil také speciální kategorii pro osobnosti - Channel manažer roku.


Vítězové předchozích ročníků

ChannelWorld Awards 2019
ChannelWorld Awards 2017
ChannelWorld Awards 2017
ChannelWorld Awards 2016
ChannelWorld Awards 2014
ChannelWorld Awards 2014
ChannelWorld Awards 2013  

ChannelWorld Awards 2012

ChannelWorld Awards 2011


ChannelWorld Awards 2010


ChannelWorld Awards 2009


 

Poznámka: První dva ročníky volby IT distributora roku probíhaly pod hlavičkou zaniklého časopisu Computer Business vydávaného společností Thomas Taylor.