Slováci chtějí u chytrých telefonů větší výdrž, Slovenky kvalitnější fotoaparáty (Lenovo)

Průzkum společnosti Lenovo hledal odpověď na to, co je pro Slováky a Slovenky nejdůležitější při výběru chytrého telefonu.

Slováci chtějí u chytrých telefonů větší výdrž, Slovenky kvalitnější fotoaparáty (Lenovo)Společnost Lenovo zveřejnila infografiku, která shrnuje výsledky jejího průzkumu mezi Slováky a Slovenkami ohledně jejich preferencí při výběru chytrého telefonu. Slovenští muži a ženy se shodli na tom, že nejdůležitějším kritériem při výběru telefonu jsou jeho technické parametry. Dále se však odpovědi jednoho a druhého pohlaví začínají lišit.

Slováky na jejich současných zařízeních nejvíce vadí nedostatečná výdrž baterie, s čímž koresponduje i nejčastější odpověď na otázku, co by na svém telefonu změnili. Na otázku, za co by si připlatili při nákupu příštího zařízení, už však odpovídali, že za výkonnější procesor a větší displej.

Slovenky by naopak u současného telefonu ocenily lepší fotoaparát, a stejnou odpověď nejčastěji dávaly na otázku, za co jsou ochotny si připlatit při příštím nákupu. Na jejich současných telefonech jim však nejvíce vadí nedostatek paměti, což byla zároveň druhá nejčastější odpověď na otázku ohledně příplatku.

Infografika – Po jakém chytrém telefonu touží Slováci?


Zdroj: Lenovo

Úvodní foto: © Aaron Amat - Fotolia.com

Komentáře