Česká pobočka GLS lámala rekordy, o 7 % překonala nejvyšší objem odbavených balíků

Rozdíl mezi letošním nejslabším a nejsilnějším dnem co do objemu zásilek přepravovaných GLS se vyšplhal na 283 %. O 7 % tak byl překonán dosavadní vrchol objednávek po Black Friday.

Česká pobočka GLS lámala rekordy, o 7 % překonala nejvyšší objem odbavených balíkůPřepravní společnost GLS uvedla, že v noci z 16. na 17. 12. v České republice přijala do své doručovací sítě vůbec nejvyšší denní počet balíků ve své historii. Rozdíl v objemu zásilek mezi nejsilnějším a nejslabším dnem letošního roku dosáhl 283 %.

O 7 % tak podle GLS přesáhl i dosavadní vrchol objednávek z předminulého týdne, tedy po slevové akci Black Friday. Přepravní společnost dodala, že objem odbavených balíků za prosinec je doposud o 74 % větší oproti měsícům z mimosezonního období.

Rekord padl i u zásilek do zahraničí

Podle GLS se vedle doručování v rámci ČR daří i firmám, které ve spolupráci se společností přepravují své zásilky do zahraničí. I zde byl podle Pavla Včely, ředitelem GLS Česká republika, včera v noci překonán rekord.

Rozdíl mezi nejslabším a nejsilnějším dnem činí dokonce 363 %. Evropská síť GLS je dostatečně robustní, aby i tyto zásilky dorazily k příjemcům včas,“ upřesnil Včela.

Zdroj: GLS

Úvodní foto: GLS

Komentáře