Balikobot.cz: Předvánoční doručovací špička bude mezi 9. a 15. prosincem

Absolutně největší počet zásilek bude poslán v pondělí 16. 12., poté se už bude objem zásilek snižovat. Balíkobot odhaduje, že nárůst expedic v předvánočním období bude letos více než dvojnásobný.

Balikobot.cz: Předvánoční doručovací špička bude mezi 9. a 15. prosincemSlužba Balikobot.cz připravila stručnou analýzu očekávaného nárůstu počtu přepravovaných zásilek před letošními Vánocemi. Z té vyplývá, že největší objem zásilek bude odeslán v týdnu od 9. do 15. 12.

Největší nápor z pohledu zásilek doručovaných na výdejní místo pak bude mezi pondělím 9. až středou 11. 12. Absolutně největší počet zásilek, zejména zásilek doručovaných na adresu, ale bude podle Balíkobotu poslán až následující pondělí 16. 12.

Balíkobot realizuje přímé napojení na 22 přepravních služeb, při zachování smluvních podmínek mezi přepravcem a klientem. Jsme tak schopni porovnávat nárůst expedice napříč celým trhem,“ říká Martin Šauer, jednatel společnosti Balikobot.cz.

Z naší analýzy vyplývá, že dramatický růst expedic je pravidlem každého roku, jak uvádějí přepravní služby. V každém roce byl nárůst ve vánočním období minimálně dvojnásobný, letos počítáme ještě s vyšším násobkem,“ dodává.

Zdroj: Balikobot.cz

Úvodní foto: ronstik @ fotolia.com

Komentáře