Aktuální číslo

Připravili jsme pro vás zářijový tištěný speciál ChannelWorldu. Hledáte i vy svou obchodní příležitost?ChannelWorld 10/03Zářijový (letos třetí) tištěný speciál, nabízí užitečný obsah pro prodejce a dodavatele služeb v oblasti ICT a spotřební elektroniky (viz obrázek). Aktuální číslo vychází 24. 9. 2010. Nenechte si ho ujít ani vy!

V zářijovém speciálu najdete vyhlášení ankety ChannelWorld Awards 2010, ve které můžete jako prodejci, dodavatelé služeb a profesionálové v oblasti distribučního trhu ohodnotit svou letošní spolupráci s distributory a výrobci na českém a slovenském trhu.

Přehled partnerských věrnostních a motivačních programů vám pomůže s orientací v nabídce vašich obchodních partnerů a možná i se získáním další obchodní, marketingové i technické podpory.

Studie GfK vás tentokrát seznámí vývojem prodejů multifunkčních zařízení na českém trhu. Podrobněji jsme pak prozkoumali nabídku výrobců OKI a Canon.

Polovina náhodně vybraných čtenářů najde ve speciálu přibalený „bloček“, který představuje výhody 3LCD technologie v projektorech. V samostatném článku uvnitř čísla se na ně zaměřil Roman Vejražka z Esponu.

Diskusní setkání u kulatého stolu s Markem Šalandou se tentokrát zaměřilo na téma trendů ve vybavování datových center. Z oblasti data storage nám debata přirozenou cestou utekla do stále diskutovanějšího cloud computingu. Půjde o konec tradičního byznysu resellerů, nebo o novou příležitost?

Do souboje IT Gladiátorů, na který poutá i naše obálka, tentokrát přišly těžké váhy. Zda má lepší nabídku pro partnery D-Link nebo Zyxel rozhodněte sami po přečtení sboje Aleše Pícla a Martina Bratičáka.

V sekci value added distribuce jsme pro vás připravili profil firmy Eaton, který vás seznámí s její aktuální nabídkou pro partnery.

Pro velký ohlas našeho diskusního setkání na téma příležitostí pro IT ve vzdělávání  jsme pro vás připravili přehled podpory ze strany výrobců, který vám pomůže uspět v tendrech na IT v českých školách.

Jak získat další speciály?

Pokud jste tak ještě neučinili, zaregistrujte sebe a svou firmu na tomto webu a získejte další letošní speciály ChannelWorldu ZDARMA přímo do poštovní stránky. Vyplnění svých údajů můžete provést zde: https://channelworld.cz/registrace.

Jako registrovaný čtenář ChannelWorldu máte, kromě tištěných speciálů zdarma, celou řadu dalších výhod. Registrace je platná pro všechny weby IDG Czech a zpřístupní vám i další služby pro prodejce, dodavatele služeb a další profesionály v prodejním kanálu ICT a CE. Jedná se například o online vyhledávač distributorů ICT a spotřební elektroniky v ČR a SR, který naleznete na adrese https://channelworld.cz/katalog. Registrovaní uživatelé také každý měsíc obdrží na svůj e-mail Channel News – přehled nejzajímavějších analýz a obchodních příležitostí uplynulého měsíce.

Uzavřená sekce webu ChannelWorld je určena primárně resellerům, dodavatelům služeb a profesionálům v prodejním kanálu ICT a spotřební elektroniky. Pokud tyto podmínky nesplňujete, IDG Czech si vyhrazuje právo vaši registraci odmítnout. Děkujeme za pochopení.

Více informací o projektu ChannelWorld a  dalších médiích IDG Czech najdete na stránkách IDG.cz.

Komentáře