Aktuální číslo 2012/4

Přemýšlíte, jak využít současných podmínek na trhu, získat konkurenční výhodu a zajistit si budoucí příjmy? Čtěte listopadové vydání ChannelWorldu.

Aktuální číslo 2012/44. vydání ChannelWorldu vycházíPo partnerských programech v předchozím vydání vás nyní čeká přehled partnerských portálů výrobců ICT. Dozvíte se, jaké služby a podporu vám poskytují a jaké výhody přes ně můžete čerpat. Také pro partnerský portál roku můžete hlasovat v ChannelWorld Awards.

V druhém přehledu listopadového ChannelWorldu se dozvíte, jak využít e-shop nejen jako prodejní kanál, ale jako marketingový nástroj. Připravili jsme pro vás srovnání funkcí a cen řešení B2C e-shopůdostupných na českém trhu.

V aréně IT Gladiátorů se utkali Zdeněk Horáček z Kobe a Michal Polák ze společnosti ConQuest, aby hájili značky Synology a Qnap, které mají v distribuci. Podávají vám prodejní argumenty a představují portfolio a dostupnou podporu. Vydělávejte na tom, co zákazníci skutečně potřebují.

GfK připravilo analýzu trhu monitorů, kterou jsme okořenili rozhovory se zástupci výrobců zobrazovacích periferií – Stanislavem Hájkem z Dellu a Milanem Krejzlíkem z MMD.

Velkým podzimním tématem jsou Windows 8. Dočtete se, jak je prodávat, jak nabídnout upgrade a jaké licence jsou dostupné. Pohled na trh softwaru doplňují v rozhovorech Markéta Kudrnová z Gartneru, Lukáš Raška z AVG a Aleš Kučera z Novellu-Praha.

Prodej firemního softwaru otevírá sekci věnovanou VAR resellerům. V jejím úvodu naleznete rozhovor s Petrem Poláčkem, generálním ředitelem DNS, který ukazuje, jak tento VAD distributor dokázal růst na stagnujícím trhu a jak v tom chce pokračovat.

kulatého stolu se v listopadu diskutovalo nejen o tom, že laser žije už jen z tradice, ale také celkově o příležitostech, jež představují tisková řešení. Věnovali jsme také prostor outsourcingu a MPS.

V sekci pro VAR dále najdete článek o poskytování služeb k serverům. Jejich poslední generace obsahují řadiče a nástroje, přes které lze provádět kompletní vzdálený monitoring a správu, tak proč toho nevyužít.

Nárůst dat je věčným tématem, a proto mu věnujeme pozornost z pohledu konsolidace informací v datových centrech. Zákazníky můžete buď přesunout na nová úložiště a nebo jim deduplikovat data a uklidit na těch současných. Jak na to?

Jak časopis získat zdarma?

Pokud neodebíráte ChannelWorld a chtěli byste. Můžete získat jeho roční předplatné včetně titulů Computerworld a CIO Businessworld zcela zdarma. Nárok na předplatné zdarma má každý prodejce a distributor, který hlasuje v anketě ChannelWorld Awards 2012.

K dispozici je také on-line trafika, ve které si můžete objednat libovolné číslo a nechat si jej zaslat až na váš stůl.

Pokud máte zájem o předplatné a nechcete se registrovat na webu ChannelWorldu, můžete si jej objednat na webu IDG, kde nabízíme také zvýhodněné balíčky s dalšími tituly.

Registrace na webu ChannelWorldu vám  zpřístupní i další služby pro prodejce, dodavatele služeb a další profesionály v prodejním kanálu ICT a CE. Jedná se například o online vyhledávač distributorů ICT a spotřební elektroniky v ČR a SR.

Uzavřená sekce webu ChannelWorld je určena primárně resellerům, dodavatelům služeb a profesionálům v prodejním kanálu ICT a spotřební elektroniky. Pokud tyto podmínky nesplňujete, IDG Czech Republic si vyhrazuje právo vaši registraci odmítnout. Děkujeme za pochopení.

Více informací o projektu ChannelWorld a  dalších médiích IDG Czech najdete na stránkách IDG.cz.
Úvodní foto: ChannelWorld

Komentáře