Aktuální číslo 2012/3

Přemýšlíte, jak přizpůsobit strategii měnícím se podmínkám trhu, a zajistit si tak budoucí příjmy? Čtěte zářijové vydání tištěného speciálu ChannelWorld.

Aktuální číslo 2012/3ChannelWorld 2012/3Hlavním tématem zářijového čísla jsou partnerské a motivační programy, kterými se výrobci a distributoři snaží podpořit váš (a tím i svůj) byznys. Kvalitu a výhodnost této spolupráce máte od 10. 9. 2012 opět možnost zhodnotit hlasováním v anketě o Distributora roku a Výrobce roku v ChannelWorld Awards.

Letos v říjnu oslaví notebooky ThinkPad své 20. výročí. Jakým směrem se vyvíjí a jak další inovace obrací v prodejní argumenty, jsme se zeptali Petra Tomana, generálního ředitele Lenovo Česká republika.

Analýza společnosti GfK ukazuje, že meziroční propad objemu i obratu multifunkčních zařízení a samostatných tiskáren (v souhrnu) dosáhl v první polovině letošního roku necelých 25 %. Jaké příležitosti vás v dalších čtvrtletí však ještě čekají, prozradily firmy Canon, Kyocera a Epson.

Jaké místo má bezpečnost v maloobchodě se ptal výrobců a distributorů Marek Šalanda u Kulatého stolu. Účastníci diskutovali nad tím, jak se poprat se situací na trhu a jak čelit nástrahám krabicového byznysu. Co se dá zlepšit, abyste lépe prodávali nejen bezpečnost?

Sekci ICT resellera uzavřel Lukáš Erben, který se v komentáři zamyslel nad pozicí nejsilnějšího e-tailu na českém trhu a důvodech, které jeho růstu vedly.

Pokud zvažujete vybudování datového centra a poskytování služeb svým zákazníkům, podáváme vám několik tipů, které vám pomohou se rozhodnout, zda má smysl stavět vlastní datacentrum na zelené louce, nebo je lepší využít služby jiného provozovatele.

Sekce pro VAR pokračuje rozhovorem, ve kterém Felix Wang, country manager pro Českou a Slovenskou republiku ve společnosti TP-Link, ukazuje, že v sítích lze lokálně růst dvouciferně.

Dále se dočtete také, jaké příležitosti pro dodávky otevírají rostoucí nároky na síťové prostředí a náklady na jejich správu ve firmách. Poradíme vám také s výběrem vhodných bezdrátových zařízení a prodejem dalšího příslušenství.

Jak časopis získat zdarma?

Pokud neodebíráte ChannelWorld a chtěli byste. Můžete získat jeho roční předplatné včetně titulů Computerworld a CIO Businessworld zcela zdarma. Nárok na předplatné zdarma má každý prodejce a distributor, který hlasuje v anketě ChannelWorld Awards 2012.

K dispozici je také on-line trafika, ve které si můžete objednat libovolné číslo a nechat si jej zaslat až na váš stůl.

Pokud máte zájem o předplatné a nechcete se registrovat na webu ChannelWorldu, můžete si jej objednat na webu IDG, kde nabízíme také zvýhodněné balíčky s dalšími tituly.

Registrace na webu ChannelWorldu vám  zpřístupní i další služby pro prodejce, dodavatele služeb a další profesionály v prodejním kanálu ICT a CE. Jedná se například o online vyhledávač distributorů ICT a spotřební elektroniky v ČR a SR.

Uzavřená sekce webu ChannelWorld je určena primárně resellerům, dodavatelům služeb a profesionálům v prodejním kanálu ICT a spotřební elektroniky. Pokud tyto podmínky nesplňujete, IDG Czech Republic si vyhrazuje právo vaši registraci odmítnout. Děkujeme za pochopení.

Více informací o projektu ChannelWorld a  dalších médiích IDG Czech najdete na stránkách IDG.cz.
Úvodní foto: ChannelWorld

Komentáře