Aktuální číslo 2012/02

Jak růst spolu s nejlepšími distributory na českém a slovenském trhu IT a spotřební elektroniky? Jak se vyvíjí a bude vyvíjet trh IT? Vše vám prozradí speciální vydání - Resellerův průvodce po českém a slovenském distribučním trhu.

Aktuální číslo 2012/02ChannelWorld: aktuální číslo 2012/02Bez znalosti trhu, jeho dosavadního vývoje a aktuálních trendů stěží oslovíte a získáte zákazníka, který vámi vyvinuté úsilí náležitě zaplatí. V Resellerově průvodci od ChannelWorldu proto naleznete shrnutí vývoje distribučního trhu za poslední rok včetně obratů distributorů a získaných kontraktů na nové značky.

Konkrétní pohled na situaci mezi distributory a jejich plány s resellerskou bází vám pak poskytne kulatý stůl Marka Šalandy, u kterého se sešli zástupci broadlinerů.

Srovnali jsme pro vás prodeje lokálně sestavovaných počítačů s dodávkami nadnárodních značek. Víte, jak si čeští a slovenští assembleři vedou v konkurenci zahraničních výrobců?

Komentář Oldřicha Příklenka z lokálního zastoupení agentury Gartner vám odhalí pravděpodobný vývoj prodeje počítačů ovlivněný rostoucím segmentem tabletů a příchodem další generace ultrabooků.

Můžete jej porovnat s analýzou Alastaira Edwardse, hlavního analytika ve společnosti Canalys, zasazenou do regionálního rámce. Objektivní pohled na český a slovenský trh IT a jejich segmenty pak zastřešují kompletní rozbory výzkumných agentur GfKIDC.

Tomáš Punar vás v závěru svým komentářem přesvědčí, že nemá smysl kvůli tabletům opustit netbooky, ale tablety rozhodně již nelze na lokálním trhu ignorovat.

Nedílnou součástí Resellerova průvodce jsou profily distributorů, kteří by vás rádi oslovili nejen svým portfoliem, ale i službami a navázali s vámi dlouhodobou spolupráci. V zadní části tohoto vydání jsou seřazeni podle abecedy a především podle jejich a potažmo i vašeho zaměření.

Jak získat tištěný speciál?

Celoroční předplatné tištěných speciálů ChannelWorld stojí  400 Kč/17,3 EUR. Dosud zaregistrovaní čtenáři speciál dostávají i nadále za stejných podmínek jako při registraci. Benefitem pro nově zaregistrované zůstane měsíční informační mailing a přístup k uzavřeným částem webu. Registrací na webu navíc získáte možnost objednat celoroční předplatné s 50% slevou.

K dispozici je také on-line trafika, ve které si můžete objednat libovolné číslo a nechat si jej zaslat až na váš stůl.

Pokud máte zájem o předplatné a nechcete se registrovat na webu ChannelWorldu, můžete si jej objednat na webu IDG, kde nabízíme také zvýhodněné balíčky s dalšími tituly.

Registrace na webu ChannelWorldu vám  zpřístupní i další služby pro prodejce, dodavatele služeb a další profesionály v prodejním kanálu ICT a CE. Jedná se například o online vyhledávač distributorů a výrobců ICT a spotřební elektroniky v ČR a SR.

Uzavřená sekce webu ChannelWorld je určena primárně resellerům, dodavatelům služeb a profesionálům v prodejním kanálu ICT a spotřební elektroniky. Pokud tyto podmínky nesplňujete, IDG Czech Republic si vyhrazuje právo vaši registraci odmítnout. Děkujeme za pochopení.

Více informací o projektu ChannelWorld a  dalších médiích IDG Czech najdete na stránkách IDG.cz.Komentáře