Aktuální číslo 2012/01

Jak růst spolu s nejlepšími distributory na českém a slovenském trhu IT a spotřební elektroniky? Jak se vyvíjí trh počítačů a co se děje na poli serverů a cloud computingu? Čtěte nové vydání tištěného speciálu ChannelWorld.

Aktuální číslo 2012/01Aktuální číslo - ChannelWorld 2012/01Seznamte se s podrobnými výsledky ankety ChannelWorld Awards 2011, která korunovala krále distribučního trhu a zjistěte, kdo z hlasujících vyhrál ceny věnované sponzory. Jak vám (i sobě) chtějí nejúspěšnější distributoři pomoci, se dočtete v rozhovorech s výkonnými zástupci společností AT Computers, eD system Czech a Eset.

Nakolik se vám v minulém roce dařilo bojovat s tržními podmínkami a českou konkurencí, můžete srovnat s vývojem českého trhu počítačů. Svým analytickým pohledem na jednotlivé segmenty a prodejní kanály přispěl Zdeněk Bárta z GfK. Data od stejné agentury, avšak z regionálního pohledu, pak rozvinul Tomáš Punar v komentáři do přicházejících trendů přitahujících zájem zákazníků.

V oblasti hlavních trendů se stále snažíme přinášet doporučení, jež otevřou další obchodní příležitosti malým i velkým partnerům. Pozvali jsme zástupce výrobců a distributorů ke kulatému stolu ChannelWorldu, aby diskutovali nad vývojem cloud computingu v Česku. Výsledek? Cloud není lék na všechny neduhy firem.

Výpočetní mrak by nikdy nevyrostl bez serverů a jejich virtualizace. Řadu serveroven v českých firmách a organizacích je však potřeba oprášit a konsolidovat. Podáváme vám proto argumentaci i konkrétní nástroje hlavních hráčů na trhu, které vám pomohou přesvědčit šéfy IT i finanční ředitele.

Jak na „nenormálním“ českém a slovenském trhu ERP bojují partneři lokálního výrobce proti nadnárodnímu a v čem si naopak pomáhají? Stanislav Sýkora ze společnosti Asseco Solutions ČR a David Frantík ze společnosti Microsoft, konkurenti i partneři, proti sobě stanuli v aréně IT Gladiátorů.

V nové rubrice NaHlas z Trhu se dočtete co si zástupci výrobců, distributorů i prodejců myslí o dopadu záplav v Thajslu na byznys s PC ve druhém čtvrtleté a jaké očekávání letos mají v oblasti prodeje ultrabooků.


 

Jak získat tištěný speciál?

Celoroční předplatné tištěných speciálů ChannelWorld stojí  400 Kč/17,3 EUR. Dosud zaregistrovaní čtenáři speciál dostávají i nadále za stejných podmínek jako při registraci. Benefitem pro nově zaregistrované zůstane měsíční informační mailing a přístup k uzavřeným částem webu. Registrací na webu navíc získáte možnost objednat celoroční předplatné s 50% slevou.

K dispozici je také on-line trafika, ve které si můžete objednat libovolné číslo a nechat si jej zaslat až na váš stůl.

Pokud máte zájem o předplatné a nechcete se registrovat na webu ChannelWorldu, můžete si jej objednat na webu IDG, kde nabízíme také zvýhodněné balíčky s dalšími tituly.

Registrace na webu ChannelWorldu vám  zpřístupní i další služby pro prodejce, dodavatele služeb a další profesionály v prodejním kanálu ICT a CE. Jedná se například o online vyhledávač distributorů ICT a spotřební elektroniky v ČR a SR.

Uzavřená sekce webu ChannelWorld je určena primárně resellerům, dodavatelům služeb a profesionálům v prodejním kanálu ICT a spotřební elektroniky. Pokud tyto podmínky nesplňujete, IDG Czech Republic si vyhrazuje právo vaši registraci odmítnout. Děkujeme za pochopení.

Více informací o projektu ChannelWorld a  dalších médiích IDG Czech najdete na stránkách IDG.cz.Komentáře