Aktuální číslo 2011/4

Přemýšlíte, jak přizpůsobit strategii měnícím se podmínkám trhu, a zajistit si tak budoucí příjmy? Čtěte listopadové vydání tištěného speciálu ChannelWorld.

Aktuální číslo 2011/4ChannelWorld 2011/04Aktualizovali jsme přehled partnerských portálů výrobců ICT a podrobněji rozčlenili základní moduly a funkcionality. Zjistěte, jak s minimálním úsilím získat prodejní podklady a nástroje a jak si urychlit přístup k potřebným informacím a materiálům.

Podle APEK Češi letos utratí za vánoční dárky přes internet až o čtyři miliardy korun více než loni. Hlavním hitem mají být tablety a smartphony. Jste na to připraveni? Analýza nabídky B2C e-shopů českých a slovenských distributorů vám odhalí aktuální možnosti řešení na klíč i jejich cenu.

V rozhovoru s Wernerem Mackem, senior channel and partner managerem EEMEA, zjistíte, jak chce Adobe v novém partnerském programu odměňovat partnery, i když se jim nepodaří po vynaloženém úsilí produkt prodat.

Příležitosti v prodeji bezpečnostního softwaru pak přibližujeme v rozhovorech a Lukášem Raškou a Petrem Kouřilem z AVG a s Patrickem Müllerem ze společnosti Symantec.

Výzkumná agentura GfK pro vás tentokrát připravila analýzu českého trhu monitorů, na kterém se podepsaly nižší prodeje stolních počítačů. Pokles nezastavilo ani pokračující snižování cen napříč sortimentem a prodejními kanály.

V aréně IT Gladiátorů se proti sobě postavili výrobci podnikových úložných řešení. Téměř každý se dnes chlubí, že dokáže nejefektivněji ukládat data a šetřit náklady zákazníků. Jakými argumenty svá tvrzení podloží zástupci společností Dell a HP?

U kulatého stolu zasedli zástupci výrobců tiskových řešení. Z diskuze pod taktovkou Marka Šalandy vyplynuly doporučení, rady i zkušenosti v prodeji tiskáren a multifunkcí do malých a středních firem. Časy, kdy bylo jasně předurčené využití inkoustu, laseru a LED, jsou totiž pryč. Navíc nastupuje cloud.

Jak získat tištěný speciál?

Celoroční předplatné tištěných speciálů ChannelWorld stojí  400 Kč/17,3 EUR. Dosud zaregistrovaní čtenáři speciál dostávají i nadále za stejných podmínek jako při registraci. Benefitem pro nově zaregistrované zůstane měsíční informační mailing a přístup k uzavřeným částem webu. Registrací na webu navíc získáte možnost objednat celoroční předplatné s 50% slevou.

K dispozici je také on-line trafika, ve které si můžete objednat libovolné číslo a nechat si jej zaslat až na váš stůl.

Pokud máte zájem o předplatné a nechcete se registrovat na webu ChannelWorldu, můžete si jej objednat na webu IDG, kde nabízíme také zvýhodněné balíčky s dalšími tituly.

Registrace na webu ChannelWorldu vám  zpřístupní i další služby pro prodejce, dodavatele služeb a další profesionály v prodejním kanálu ICT a CE. Jedná se například o online vyhledávač distributorů ICT a spotřební elektroniky v ČR a SR.

Uzavřená sekce webu ChannelWorld je určena primárně resellerům, dodavatelům služeb a profesionálům v prodejním kanálu ICT a spotřební elektroniky. Pokud tyto podmínky nesplňujete, IDG Czech Republic si vyhrazuje právo vaši registraci odmítnout. Děkujeme za pochopení.

Více informací o projektu ChannelWorld a  dalších médiích IDG Czech najdete na stránkách IDG.cz.Komentáře