Aktuální číslo 2011/02

Připravili jsme pro vás květnový tištěný speciál ChannelWorldu. Hledáte i vy svou obchodní příležitost?

Aktuální číslo 2011/02Tištěný speciál ChannelWorldu 2011/02 - Resellerův průvodce po českém a slovenském distribučním trhuTištěný speciál ChannelWorldu jsme v květnu opět připravili tak, aby vám mohl sloužit po celý další rok. Celá řada analýz trhu a profily hlavních distributorů na českém a slovenském trhu vám pomohou při dohledání informací i kontaktů v okamžicích, kdy budete dělat důležitá rozhodnutí o svých dodavatelích, ale i prodejní strategii.

analýze distribučního trhu jsme pro vás připravili přehled nejdůležitějších milníků, které se promítnou do dalšího vývoje ICT trhu, souhrn obratů českých a slovenských distributorů a soupis získaných distribučních kontraktů za poslední rok.

Jak si v rostoucí konkurenci mobilních zařízení stojí stolní počítače pod značkami českých a slovenských distributorů? Zeptali jsme se zástupců lokálních assemblerů, jaké mají s desktopy do budoucna plány a jak vám chtějí pomoci s jejich prodejem. Vývoj trhu s desktopy a notebooky také okomentoval Oldřich Příklenk, ředitel lokálního zastoupení analytické společnosti Gartner.

Exkluzivně jsme pro vás získali analytický pohled na vývoj českého a slovenského trhu IT od tří výzkumných agentur.

GfK zhodnotilo vývoj trhu IT v jednotlivých produktových skupinách i prodejních kanálech, IDC se na trh podívalo více z pohledu hardwaru, softwaru a služeb a Canalys se v analýze zaměřil na trh PC a rostoucí trend tabletů.

V rozhovorech jsme odkryli potenciál nových obchodních příležitostí otázkami na Thomase Krenna, majitele německého výrobce serverů, který chce lokálně expandovat, a Jana Hrůzu, senior channel manažera společnosti Eaton Elektrotechnika, který představil zelené trendy v napájení a jejich prodejní argumenty.

Inspirací vám budiž komentář Tomáše Punara, který upozorňuje na jednoduchý prodejní přístup, jež může s nulovými náklady zvýšit vaše tržby. Jako obchodní podnět vám však také mohou posloužit vítězné projekty, které podle Microsoftu přinesly partnerům výnos, překonaly očekávání klienta a zajistily budoucí příjmy.

Jak získat tištěný speciál?

Celoroční předplatné tištěných speciálů ChannelWorld stojí  400 Kč/17,3 EUR. Dosud zaregistrovaní čtenáři speciál dostávají i nadále za stejných podmínek jako při registraci. Benefitem pro nově zaregistrované zůstane měsíční informační mailing a přístup k uzavřeným částem webu. Registrací na webu navíc získáte možnost objednat celoroční předplatné s 50% slevou.

Nově jsme otevřeli on-line trafiku, ve které si můžete objednat libovolné číslo a nechat si jej zaslat až na váš stůl.

Pokud máte zájem o předplatné a nechcete se registrovat na webu ChannelWorldu, můžete si jej objednat na webu IDG, kde nabízíme také zvýhodněné balíčky s dalšími tituly.

Registrace na webu ChannelWorldu vám  zpřístupní i další služby pro prodejce, dodavatele služeb a další profesionály v prodejním kanálu ICT a CE. Jedná se například o online vyhledávač distributorů ICT a spotřební elektroniky v ČR a SR.

Uzavřená sekce webu ChannelWorld je určena primárně resellerům, dodavatelům služeb a profesionálům v prodejním kanálu ICT a spotřební elektroniky. Pokud tyto podmínky nesplňujete, IDG Czech Republic si vyhrazuje právo vaši registraci odmítnout. Děkujeme za pochopení.

Více informací o projektu ChannelWorld a  dalších médiích IDG Czech najdete na stránkách IDG.cz.Komentáře