Aktuální číslo 2011/01

Připravili jsme pro vás březnový tištěný speciál ChannelWorldu. Hledáte i vy svou obchodní příležitost?Aktuální číslo ChannelWorldu 2011/01V březnovém tištěném speciálu na vás čeká kompletní vyhlášení výsledků ankety ChannelWorld Awards 2010, ve které jste zvolili výrobce a distributory roku. V závěru článku naleznete také seznam výherců cen v hodnotě více než 150 000 Kč. Výherce z řad prodejců, VAR a dodavatelů služeb v oblasti ICT a CE losovali zástupci sponzorů na slavnostním předání ocenění.

Na klíč úspěchu u partnerů jsme se v rozhovoru zeptali Filipa Navrátila (obchodní ředitel) a Jaroslava Fabiána (marketingový ředitel) ze společnosti Eset, která získala celkem čtyři ocenění. Radim Galvánek, generální ředitel skupiny eD system, kterou jste zvolili Broadline distributorem roku v České republice i na Slovensku, zhodnotil vývoj distribučního trhu a zavedení prodejní sítě Klikman.

Do sekce zaměřené na resellery ICT přispěla společnost GfK analytickým pohledem na trh multifunkčních zařízení. Analýzu jsme doplnili o novinky pro první pololetí a prodejní podporu výrobců multifunkcí.

V aréně IT Gladiátorů tentokrát stanuli zástupci výrobců osobních počítačů. Do diskuzní arény ChannelWorldu jako první v roce 2011 vstoupili David Lev, PDG category manager ve společnosti Hewlett-Packard, a Jan Šplíchal, product marketing manager ve společnosti Fujitsu Technology Solutions.

Sekci pro value added resellery otevírá přehled spolupráce s výrobci podnikového softwaru na českém trhu. Naleznete v něm aktuální poptávku po jednotlivých kategoriích partnerů včetně kontaktů na výrobce.

U kulatého stolu Marka Šalandy se diskutovalo na téma cloud computingu. Účastníci rozkryli obchodní příležitosti a ukázali, že cloud již dnes není prázdná fráze.

V tomto čísle také narazíte na první díl seriálu o školicích centrech a školeních. Reportážní formou vás přeneseme do školicích prostor společnosti OKsystem a podělíme se o zkušenosti a dojmy účastníků školení Novell Identity Manager.

Jak získat další speciály?

Tištěné speciály ChannelWorldu jsou v roce 2011 nově zpoplatněny. Celoroční předplatné stojí  400 Kč/17,3 EUR. Dosud zaregistrovaní čtenáři speciál dostávají i nadále za stejných podmínek jako při registraci. Benefitem pro nově zaregistrované zůstane měsíční informační mailing a přístup k uzavřeným částem webu. Registrací na webu navíc získáte možnost objednat celoroční předplatné s 50% slevou.

Pokud máte zájem o předplatné a nechcete se registrovat na webu ChannelWorldu, můžete si jej objednat na webu IDG.

Registrace na webu ChannelWorldu vám  zpřístupní i další služby pro prodejce, dodavatele služeb a další profesionály v prodejním kanálu ICT a CE. Jedná se například o online vyhledávač distributorů ICT a spotřební elektroniky v ČR a SR.

Uzavřená sekce webu ChannelWorld je určena primárně resellerům, dodavatelům služeb a profesionálům v prodejním kanálu ICT a spotřební elektroniky. Pokud tyto podmínky nesplňujete, IDG Czech Republic si vyhrazuje právo vaši registraci odmítnout. Děkujeme za pochopení.

Více informací o projektu ChannelWorld a  dalších médiích IDG Czech najdete na stránkách IDG.cz.Komentáře