Obrazem: eD Parník se letos koupal ve slunci

Tradiční červencovou plavbu distributora eD´ system Czech po Vltavě tentokrát doprovázelo nádherné počasí a konto dobročinného fondu společnosti díky tombole narostlo o bezmála 19 tisíc korun.

Obrazem: eD Parník se letos koupal ve slunciKapitánův uvítací proslov Hudební doprovod na horní palubě

Rok se s rokem sešel a distributor eD´ system Czech opět přivítal své partnery na tradiční plavbě po Vltavě. Přibližně dvě stovky účastníků akce eD Parník 2017 si mohly vychutnat čtyřhodinovou vyhlídkovou jízdu od Čechova mostu k modřanské plavební komoře a zpět.

Před dvěma lety pršelo hodně, vloni trochu a tentokrát vůbec. Celou plavbu doprovázelo nádherné počasí, horní otevřená paluba parníku Cecílie lákala ke slunění a dvě spodní paluby naopak poskytovaly alespoň trochu chladu a stínu.

Plavbu odstartovat svým tradičně bleskovým proslovem šéf společnosti Hynek Tyl, který přivítal všechny účastníky, popřál jim příjemnou plavbu a pozval je na raut, který probíhal na prostřední palubě. Pak už začala volná zábava.

Posádka Cecílie se starala o to, aby byli všichni účastníci dobře nakrmeni a napojeni. K dispozici byl bar na prostřední palubě i druhý bar na zádi, kde dvojice barmanů neúnavně míchala koktejly a nalévala chlazené nápoje.

K poslechu – tanec byl na zaplněné palubě takřka nemožný – hrálo trio The Brownies a v sestavě kytara, flétna, perkuse doprovázelo celou plavbu příjemným hudebním doprovodem. Tradiční vyvrcholením pak byla bohatá tombola.

Za soutěžní lístky eD´ system Czech vybral bezmála 19 tisíc korun, které jako obvykle poputují do jeho dobročinného fondu. Letos se k nim připojí i tiskárna od HP, kterou se její výherce rozhodl nepřevzít a místo toho ji věnoval na dobrou věc.

Veselé a místy bouřlivé slosování proběhlo na samém závěru plavby a výherci si odnesli řadu cen od partnerů distributora. Hlavní cenou byla – kromě tradiční koloběžky – herní konzole Xbox One. Poté už následovalo jen přistání u Čechova mostu. Budeme se těšit napřesrok!

Zdroj: ChannelWorld
Galerie

Úvodní foto: ChannelWorld

Komentáře