Tesla nově u eD´system. Největší zákazník se projede elektromobilem

LED žárovky, primární baterie a spotřební materiál. O tyto produkty značky Tesla eD´ system Czech navýšil od srpna svou nabídku. Současně s rozšířením portfolia přední český distributor spustil také promo akci o víkendové zapůjčení elektromobilu Tesla Model S.

Tesla nově u eD´system. Největší zákazník se projede elektromobilem„Nově nabízíme alternativní spotřební materiál. Jak tonerové, tak i inkoustové kazety. Ty zákazníky zaujmou zejména cenou, která je podpořena známou značkou,“ uvedl produktový manažer eD´ system Czech Martin Židek. 

Další novinkou od značky TESLA je široká nabídka LED žárovek, trubic a panelů. Od klasických patic, přes stropní svítidla, LED panely, až po průmyslová svítidla. U těchto LED zdrojů, jejichž nabídka čítá přes 100 modelů různých velikostí, TESLA navíc nabízí 3letou záruku.

Posledním sortimentem, kterým eD´ system Czech rozšířil portfolio, jsou primární baterie. V této kategorii nabízí zákazníkům široký výběr produktů, jako jsou klasické baterie rozdělné dle kapacity do kategorií GOLD, SILVER a BLUE, nabíjecí baterie a několik druhů knoflíkových baterií.

Jako motivaci distributor spouští současně i promo akci. „Zákazník s největším obratem, minimálně však 10 tisíc korun, dosaženým v období měsíce srpna získá na víkend elektromobil Tesla Model S,“ upřesnil produktový manažer Martin Židek s tím, že všichni ostatní zákazníci, kteří dosáhnou ve stejném období obratu alespoň 2 000 korun, získají stylové TESLA tričko.

Více informací o promo akci: https://edshopb2b.edsystem.cz/tesla-za-teslu/article-18975

Pro více informací o nabídce kontaktujte:

Martin Židek
+420 724 222 012
mzidek@edsystem.cz

Tiskový kontakt eD´ system Czech:
Daniel Vondráček
+420 724 222 040
dvondracek@edsystem.cz
Úvodní foto: eD system Czech

Komentáře