Lidé: Petr Schrom obchodním ředitelem eD system Czech

Broadline distributor roku 2010, společnost eD´system Czech, oznámila rozšíření kompetencí Petra Schroma o obchodní oddělení.

Lidé: Petr Schrom obchodním ředitelem eD system CzechLidé: Petr Schrom obchodním ředitelem eD system CzechPetr Schrom, který měl doposud ve společnosti eD´system Czech na starost rozvoj projektů, byl pověřen řízením obchodního oddělení. Projekty, které rozvíjel, nyní spadají pod obchod, a zůstávají tak v jeho kompetenci.

Hlavním projektem, který Petr Schrom aktuálně rozvíjí, je on-line partnerská síť Klikman.cz, která zastřešuje malé a střední dealery a pomáhá jim se zapojit do prodeje přes internet.

Do eD systemu, kde již dříve působil téměř deset let ve funkci obchodního ředitele, se Petr Schrom vrátil v loňském listopadu z internetového obchodu T.S. Bohemia. Ten pomáhal jako ředitel transformovat ze subdistributora na e-shop.

Distributor v oznámení uvedl, že věří, že bohaté zkušenost Petra Schroma z prodeje, marketingu a řízení týmů přinesou další růst podílů na trhu v České republice.

Zdroj: eD´ system Czech, ChannelWorldKomentáře