Jaroslav Brandejský obchodním ředitelem Asbis CZ

Distributor Asbis CZ jmenoval s platností od 8. 9. 2009 nového obchodního ředitele. Jaké jsou cíle a úkoly Jaroslava Brandejského?Jaroslav Brandejský, nový obchodní ředitel distributora Asbis CZ, dělí svůj volný čas mezi rodinu, zahradu a sport Po nedávné změně ve vedení společnosti, o které jsme vás již na ChannelWorldu informovali, přichází do vedení Asbisu nová posila. Stal se jí Jaroslav Brandejský, který dříve působil jako vedoucí pražské pobočky společnosti eD´ system Czech. Nový obchodní ředitel se v IT distribuci se pohybuje již 15 let. Kromě zmíněné pozice v eD´system Czech působil na různých manažerských pozicích ve společnostech Levi International a BGS Levi Czech.

Mezi hlavní úkoly Jaroslava Brandejského bude patřit rozšíření portfolia klientů Asbisu zejména o partnery dodávající do malých a domácích kanceláří (SOHO) a rozvoj obchodního týmu. Zaměřit se chce především na prodej korporátních a distribučních značek. Na starost bude mít také projekt „Blíže k zákazníkovi", který má komunikovat umístění skladu v Praze jako jednu z konkurenčních výhod distributora. Ostatní top distributoři mají totiž své sklady mimo hlavní město. Jako poslední ho nedávno přesunula Tech Data Distribution. Intenzivněji by se měla rozvíjet i spolupráce se slovenským Asbisem.

„Chci, aby Asbis přestal být pro většinu dealerů neznámá firma. Každý zákazník by měl za firmou Asbis vidět svého konkrétního obchodníka, portfolio produktů, možnosti a výhody které mu obchod s naší firmou přináší nebo může přinést. Chceme být pro zákazníka „uživatelsky příjemní" v oblasti komunikace, dostupnosti, flexibility a jednoduchosti procesů. Chceme nadále rozšiřovat portfolio značek v oblastech, kde zcela nepokrýváme potřeby našich zákazníků," shrnul své plány Jaroslav Brandejský pro ChannelWorld.Komentáře